Статті

Оформлення замовлення на сайті Pro.cyfrolab.com
Проста інструкція, як замовити фотокнигу на сайті Pro.cyfrolab
Як зберігати фотокниги?
Ілюстровані поради, щоб Ваші спогади у фотокнигах виглядали ідеально весь час, не залежно від температури, вологості та інших обставин.
11 жінок, що увійшли в світову історію фотографії
В рамках святкування 8 березня - Міжнародного дня жінок ми розкажемо вам про жінок, що назавжди увійшли в світову історію завдяки своїм неперевершеним знімкам.
Формати і розміри фото для друку. Порівняння фотоформатів з А4 та між собою
У цій статті ми порівнюємо фото із звичайним папером А3, А4, А5, А6 та як формати фотографій співвідносяться між собою. Від 10х15 до 30х60.
Створення фотокниги в програмі Lightroom

У цій статті ми розглянемо створення фотокниги SlimBook формату 23х23 в модулі Print методом Drag & Drop.

Стаття і бонусний відео-урок надано нашими партнерами КФШ.

Чому Фотокниги
Ідеї для оформлення фотокниги від Євгенії Драч.
Каліграфія для фотокниги
Ольга Драч розповідає про нові віяння в оформленні фотокниг, а саме як можна красиво оформити книгу за допомогою каліграфії.
Створення кулінарної фотокниги з дитячими рецептами
Про те, як створювалася кулінарна книга з дитячими рецептами від Фото-кухні (Photokitchen). Всі етапи від ідеї до готової книги.
PhotoBook на Картоні.

Друзі, ми би хотіли поділитися з Вами невеличкою таємницею. Ця таємниця про те, як можна зекономити гроші і не втратити клієнтів в наші "цікаві" часи.

Як шкільні фотографи мінімізують втрати під час кризи.
Друзі, в даній статті ми не претендуємо на всебічний аналіз всіх методів врятування Ваших грошей, але готові поділитися тими знаннями, якими володіємо та про які розповіли нам наші клієнти.
Відмінності між фото і поліграфічним друком
Іноді, замовивши друк фотокниг або фотографій, клієнти залишаються незадоволеними, бо вибрали не той тип друку. Пам'ятаєте розчарування, коли нам приносили видрукувані глянцеві фото замість матових, чи навпаки? А все тому, що ми вчасно не розібралися, що з себе представляє той чи інший тип друку.
Урок від КШФ: створення фотокниги
Улюблені наші клієнти та партнери, а також ті, хто тільки збирається ними стати. Пропонуємо Вам ознайомитися з уроком «Створення фотокниг», який нам люб'язно надала Київська Школа Фотографії. Сподіваємося, Ви знайдете для себе багато корисної інформації. Приємного читання.
Весільна фотокнига SlimBook (відгук від Наташі Саніної)
Ось і дочекалася я чергової фотокниги, а точніше «фотокниги Слімбук», яку мені надрукував Цифролаб. Вона у мене весільна, весілля Ані та Вадима, так як свадьба була в ніжно-рожевих тонах, і основу для слімбука я вибрала рожеву, для того щоб підкреслити ніжність стосунків пари і фотографій які в результаті вийшли.
Розумні поради для красивої фотокниги
Помилки при створенні фотокниги, або чого НЕ ПОТРІБНО робити в фотокнизі. Всі поради зазвичай зводяться до того, як зробити красиво. На жаль, однієї кнопки, яка б це робила, поки не придумали, а тому кожен намагається знайти свій сенс у цьому слові. Нижче спробую пояснити, чого не варто робити, щоб не втратити красу фотокниги за прикрасами.
Як ми робимо фотокниги
Нам часто задають різні питання про те, як ми робимо фотокниги. Зараз я викладу весь процес, можливо комусь знадобиться.
Майстер-клас. Створення фотокниги
Найчастіше мене запитують - а як і де ти робиш книжки? З питанням де - все дуже просто - в Цифролаб. А ось відповідь на питання "як?" я придумувала довго :) Тому що хороша книжка - це та, яка вам подобається :) Не можна сказати - робіть так і так - і буде красиво :) і фон тільки такого кольору - а все інше погано - так теж не можна говорити. Потрібно пробувати, шукати і тоді вийде відмінний результат. Але деякі моменти і тонкощі, як і в будь-якій справі, є. І якщо ви знаєте і користуєтесь ними - то отриманий результат однозначно вас порадує :) Спробую розповісти як і що я роблю.
Сучасний спосіб оформлення фотографій. Фотокнига — кожна книга неповторна…

Фотокнигу неможливо купити в магазині, кожна книга неповторна і виготовляється індивідуально, вкладаючи в кожну шматочок своєї душі. Фотокниги можуть застосовуватися для оформлення різних урочистих подій - весілля, народження дитини, ювілею, а також можуть стати сімейним архівом, щоденником подорожей і, безсумнівно, гарним подарунком.

Фотокнига про Ваше життя: як розмістити все і не зіпсувати враження

Як створити насичену і цікаву фотокнигу, яку не втомишся перегортати після п'ятого розвороту? Як зробити не просто книгу про певні події, а цілий літопис вашого життя? Як замінити усі ті звичні нам альбоми, в яких зібрані фото різних подій в одну цікаву книгу? Сьогодні я розповім вам свої 5 етапів створення такої книги.

Історія кохання...до фотокниг))

І так як я все ще пам'ятаю свій шоковий стан при першому знайомстві з фотокнигою, і мою впевненість у тому, що я не зможу цього зробити НІКОЛИ, тому що теж не раз потрапляла на подібні сайти, і теж відчувала свою безпорадність і небажання витрачати час на свідомо провальну справу, до того ж ціни на фотокниги, як відомо, не просто кусаються, вони загризають на смерть, то я вирішила на сторінках свого блогу поділитися своїм невеликим досвідом щодо створення своїх домашніх, міні-шедеврів на довгу-довгу пам'ять . Тому що все, насправді, не так вже погано і складно, повірте мені, варто лише раз спробувати. Все, що вам потрібно - мінімальні навички роботи з Фотошопом, тому що розповідати я буду на своєму прикладі, а я користуюся саме цією програмою. Можливо, зі мною хтось посперечається, що є кращим, доступніше, якісніше, зручніше (список продовжите самі), але ... Не буду вас переконувати, мета мого виступу не в цьому полягає. Я просто хочу описати мою Історію дружби з фотокнигу.