Про нас

Як працює Cyfrolab

Ви готуєте макет згідно техвимог
Завантажуєте його на сайт
Оплачуєте в зручний спосіб
Ми робимо і відправляємо протягом 7 робочих днів
Розпочати

Cyfrolab professional

Ми онлайн сервіс з виробництва фотокниг та фотокартин для професіоналів. Ми робимо фотокниги з готових макетів замовників, але не пропонуємо послуг верстки та дизайну макетів. Наші клієнти це:

  • шкільні фотографи
  • весільні фотографи
  • фотоцентри та рекламні агенції


Випускні альбоми, весільні фотокниги, каталоги продукції, портфоліо - це далеко не повний перелік сфер, де може бути використана фотокнига. Наша "фішка" - робити якісні фотопродукти не завищуючи цін і завжди дотримуватись обумовлених термінів.

Обладнання

Ми використовуємо тільки новітнє обладнання для виробництва фотокниг. У парку наших поліграфічних друкарських машин стоїть обладнання Xerox, а фотодрук здійснюється у лабораторіях Noritsu.

Автоматичні лінії постпресс, дозволяють нам швидко і в строк виготовляти будь-які тиражі Ваших фотокниг. Все обладнання регулярно проходить профілактику та калібрування, а у разі необхідності ми замінюємо його на нове. Ми дуже педантичні у питаннях технологій, і саме ця особливість дозволила нам створити одну з кращих ліній друку і збірки фотокниг в Україні.

Команда

Ми молода компанія. Середній вік співробітників не більше 30 років, тим не менш, багаторічний досвід роботи у фотобізнесі дає нам можливість знати і задовольняти потреби шкільних та весільних фотографів. Наші знання дозволяють створювати якісні фотокниги, а великий і молодий колектив — робити це швидко та професійно.