Про сервіс Cyfrolab Professional

Cyfrolab professional — це online сервіс з виробництва фотокниг для професіоналів. В асортименті нашої продукції є фотокниги, видрукувані як за допомогою цифрової поліграфії, так і традиційним фотохімічним способом.

Наш онлайн сервіс орієнтований на шкільних та весільних фотографів, а також на фотоцентри і рекламні агенції. Випускні альбоми, весільні фотокниги, каталоги продукції, портфоліо — і це далеко не повний список сфер, де може бути використана фотокнига.

Ми приймаємо онлайн замовлення і виробляємо фотокниги з готових макетів замовників, та не пропонуємо послуг з верстки та дизайну.

Однією з головних переваг нашого сервісу є можливість замовити фотокниги онлайн, що істотно заощаджує як час фотографа, так і гроші, адже вартість фотокниг, якщо замовляти їх через інтернет, істотно нижча, ніж у звичайних фотоцентрах.

Усі відгуки

Як це працює

Підготуй макет

Створи макети сторінок та обкладинки в зручному для себе графічному редакторі згідно наших техвимог

Завантаж файли

Зайди і завантаж ці файли до нас на сайт, оформи замовлення й вибери найближчий для себе склад Нової Пошти для доставки

Оплати замовлення

Після оформлення замовлення, роздрукуй сформований рахунок та оплатити його в банку або через онлайн системи за вказаними реквізитами (наприклад Приват24)

Отримай свою фотокнигу

Після надходження коштів протягом 7-ми робочих днів твоя фотокнига буде надрукована і відправлена.


Обладнання

Обладнання з виготовлення фотокниг і фотодруку

Цифролаб використовує тільки новітнє обладнання для виробництва Ваших фотокниг. У парку наших поліграфічних друкарських машин стоїть обладнання Xerox, а фотодрук виробляється на лабораторіях Noritsu.

Автоматичні лінії постпресс, дозволяють нам швидко і в строк виготовляти будь-які тиражі Ваших фотокниг. Все обладнання регулярно проходить профілактику та калібрування, а у разі необхідності ми замінюємо його на нове. Ми дуже педантичні в питаннях технологій, і саме ця риса дозволила нам створити одну з кращих ліній друку і збірки фотокниг в Україні.


Команда

Команда Цифролаб

Цифролаб — молода компанія. Середній вік співробітників не більше 28 років, тим не менш, багаторічний досвід роботи в фотобізнесі дає нам можливість знати і задовольняти потреби шкільних та весільних фотографів. Наші знання дозволяють створювати якісні фотокниги, а великий і молодий колектив — робити це швидко та професійно.