uk
ru
+38 097 55-222-55
Реєстрація

Тепер не потрібно окремо замовляти фотокнигу та фотокартину. ZenBook — архів фотоспогадів, який завжди на виду. Унікальний продукт 2 в 1: книга з боксом-вітриною, що стане справжньою перлиною Вашого дому або студії.

Характеристики

Найкраща обкладинка

Жодних компромісів! Тільки фотохімічний друк! Гармонійне поєднання фотодруку та 27-ми кольорів екошкіри дозволяють презентувати книгу, як стильне колекційне видання. На ZenBook не лише приємно дивитись, — завдяки матовій Soft Touch ламінації, його не хочеться випускати з рук, адже обкладинка нагадує справжній оксамит.

Яскраві фото

Блок фотокниги надруковано на фотопапері Fujicolor Crystal Archive LUSTRE. Завдяки легкій текстурі ластера, на ньому не залишаються відбитки. Надійні та перевірені блоки виготовлені за технологією SlimBook або PhotoBook. Спеціальний прошарок між сторінками гарантує відсутність деформацій, картонна або пластикова основа робить книгу більш штивною, а розкриття на 180° створює простір для втілення Ваших креативних задумів. Акцентуй на деталях — розміщуй кращі фото на панорамних розворотах.

Просто постав на поличку

Створити власний надзвичайний ZenBook дуже просто! Оберіть найкраще зображення для обкладинки, та поєднайте його з одним із 6-ти кольорових боксів. Кришка з акрилового скла додасть глибини кольорам, а неодимові магніти підкреслять стиль та надійно зафіксують книгу в боксі.

Твої Фото можуть ожити

В готовій фотокнизі користувач наводить камеру на фотографії і вони перетворюються на відео. "Живі фото" відтворюються просто на сторінках книги. Це справжня магія і гарантований WOW-ефект. Ти можеш дізнатись більше про це.

Варіанти шкірзамів для обкладинки

Зелений
Океан
Блакитний
Лавандовий
Фуксія
Рожевий
Сірий
Беж
Коричневий
Темно коричневий
Капучино
Тофі
Коньяк
Червоний
Малиновий
Помаранче­вий
Жовтий
Лаймовий
Салатовий
Лазурний
М'ятний
Блакитний
Cиній
Фіолетовий
Чорний
Коричневий
Бежевий
Білий

ZENBOX

Ми хотіли створити бокс, що захистить книгу не приховуючи її обкладинки, але результат перевершив всі сподівання. ЗЕНБОКС — це обрамлення, що перетворює книгу у картину.

БЕЖЕВИЙ
ніжний та витончений
ЗЕЛЕНИЙ
свіжий та яскравий
ЧОРНИЙ
класичний та елегантний
РОЖЕВИЙ
легкий та романтичний
БЛАКИТНИЙ
аристократичний
ЖОВТИЙ
теплий та веселий

Формати

Опції

Таблиця доступних опцій для фотокниг ZenBook

Опції
Формати
30х30
23х23
Кількість розворотів
10 - 40
10 - 40
Матовий фотопапір Fujicolor Crystal Archive LUSTRE
Тверда ламінована SoftTouch фотообкладинка на м'якій подушці (фотохімічний друк) комбінована з шкірзамом
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Задрукований форзац
Бокс-вітрина ZENBOX
Оцініть наш продукт
Zenbook
Дякуємо за Ваш голос!
4.88  з  5 на основі  24  голосувань