ICEBOOK — фотокнига, яку ми створювали особливо ретельно та прискіпливо. Ми не хотіли зробити книгу "як у італійців", ми створили книгу "краще ніж в італійців", але, як завжди, дешевше. Тому ICEBOOK доступний вже від 955 гривень.

Характеристики

Подвійне фрезерування торців акрилу для бездоганного вигляду вашої фотокниги

Виготовлення якісної акрилової обкладинки вимагає використання висококласного обладнання і ретельну ручну доводку кожної окремої кришки. Саме так ми і робимо наш ICEBOOK — акуратно фрезеруючи фаски з обох боків та поліруючи їх вручну.

Ідеальне поєднання акрилу з шкірзамом створює монолітну конструкцію обкладинки

Зазвичай, аналогічні обкладинки виготовляють простим накладанням шкірзам частини на скляну основу, що створює неестетичну "сходинку" на з'єднанні і спотворює загальний вигляд книги. В ICEBOOK-ку ми мікрон за мікроном видаляємо акрилову основу та підганяємо місце з'єднання під кожний окремий вид шкірзаму. Марудна справа звісно, але результат того вартий.

Фотохімічний друк блоку як у фотокнигах SLIMBOOK та PHOTOBOOK

З такою високотехнологічною обкладинкою комплектувати фотокнигу бюджетним поліграфічним блоком не зовсім доцільно, тому ми використали перевірені і найкращі технології фотохімічного друку з можливістю вибору основи блоку — термоклеєва основа SLIMBOOK або картонна/пластикова PHOTOBOOK. Від себе ж зазначимо, що це той випадок, коли книга вимагає пластику...

Дизайнерські форзаци, щоб підкреслити індивідуальність

Можна безумовно і без них, але що таке 154 гривні, коли Ви замовляєте найкращу фотокнигу у своєму житті?

Стильний футляр-чохол з льону

Акрилове скло дуже гарний матеріал, але водночас, тендітний та схильний до подряпин. Ми не можемо собі дозволити, щоб з вашою фотокнигою щось трапилось у дорозі, тому, вже у базовій комплектації додаємо до кожної книги футляр з натурального льону, який надійно її захистить. Звісно, на ньому немає жодного брендування, логотипів та інших ознак нашого виробництва.

Або форзацами з калькою

Щоб досягти ще більш захоплюючого ефекту, ви можете обрати дизайнерські форзаци з використанням кальки, яка створить елегантний початок вашої книги. На цьому матеріалі ви зможете розмістити імена молодят, додати назву, дату або інші графічні елементи. Повноколірний друк розширить ваш творчий задум та додасть вишуканості кінцевій книзі. Щоб отримати більше інформації про особливості підготовки файлу для кальки, зверніться до нашої довідкової інформації.

Твої Фото можуть ожити

В готовій фотокнизі користувач наводить камеру на фотографії і вони перетворюються на відео. "Живі фото" відтворюються просто на сторінках книги. Це справжня магія і гарантований WOW-ефект. Ти можеш дізнатись більше про це.

Корінець та задня частини обкладинки

Доступні 19 кольорів популярної серії
CLASSIC

Варіанти шкірзамів для обкладинки

Зефір
Мусон
Оливковий
Дюна
Охра
Металік
Капучино
Тофі
Коньяк
Червоний
Малиновий
Рожевий
Жовтий
Лаймовий
Салатовий
Лазурний
Блакитний
Cиній
Фіолетовий
Чорний
Коричневий
Бежевий
Білий

Формати

Формати

Повністю сумісний зі всіма подарунковими боксами

Обирайте картонний з магнітною кришкою, або презентабельний дерев'яний з різними варіантами оздоблення та конструктивом.

Опції

Таблиця доступних опцій для фотокниг IceBook

Опції
Формати
30х30
23х23
19х19
Кількість розворотів (картон)
10 - 25
10 - 25
10 - 25
Кількість розворотів (пластик)
10 - 40
10 - 25
10 - 25
Кількість розворотів (термоклей)
10 - 40
10 - 40
10 - 40
Фотопапір Матовий (Luster) для всіх типів блоків
Фотопапір Шовк (картон)
Фотопапір Шовк (пластик)
Фотопапір Шовк (термоклей)
Акрилова обкладинка с шкірзамом
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Форзац з дизкартону (картон, пластик)
Калька (картон, пластик)
Футляр-чохол
Подарунковий бокс
Оцініть наш продукт
Icebook
Дякуємо за Ваш голос!
4.88  з  5 на основі  66  голосувань