Premium фотокнига IceBook

Premium фотокнига IceBook

Формати книг

IceBook - фотокнига, що приковує погляд та забирає дар мови. Унікальна для України технологія створення обкладинки із акрилового скла та філігранною обробкою кожної деталі. Ідеальне суміщення з основою із екошкіри, та зауважте, жодної кустарщини. Преміум фотокнига, що донедавна була доступна лише європейським та американським фотографам, відтепер в Україні. Традиційно за демократичною ціною.Обкладинка

Дивовижна гра світла та оптична ілюзія, що створюються на гранях обкладинки Айсбук - це основа його унікальності. Обкладинка складається із двох частин: кришталево прозорого 5-ти мм акрилу та екошкіри. Грані акрилової основи фрезеруються з обох боків та доводяться вручну до досягнення ними ідеальних оптичних властивостей. Закруглені кути безпечні та естетично привабливі. Акрилова основа ідеально суміщена з екошкірою без сходинок та накладань. Зображення друкується класичним фотохімічним способом.

Основа

В IceBook ми використовуємо виключно фотохімічні технології друку. Опираючись на уподобання наших клієнтів, ми обрали 3 найпопулярніші види блоків: термоклевий блок як у SlimBook, та блок з пластиковою чи картонною основою, як у PhotoBook. В залежності від типу блоку, фотокнига зможе вмістити від 10 до 40 розворотів. Для блоку на пластику також доступні дизайнерські форзаци.

Папір

Традиційно, базовим папером для фотокниги є Fujicolor Crystal Archive Lustre (при оформленні замовлення він називається «матовим»), а весь друк відбувається на міні лабораторії Noritsu 34 PRO

Для вибагливих замовників, у блоках з пластиком або картоном, передбачено можливість замовити фотопапір Fujicolor Crystal Archive SILK. Текстура цього паперу схожа на шовкову тканину з винятковою, характерною лише для неї, глибокою передачею кольору. Як і для всього виняткового, в «шовку» є свої обмеження — папір доступний лише для форматів фотокниг 23х23 та 30х30.

Льняний футляр

Незважаючи на свою міцність, акрилова обкладинка боїться механічних пошкоджень. Щоб обкладинка не подряпалась при транспортуванні вже у базовій версії кожна фотокнига комплектується мішечком із натурального льону. Такий футляр не лише збереже книгу, але й надасть їй особливого шарму.

Подарунковий бокс

Також, додатковою опцією, Ви можете замовити подарунковий бокс із нашого асортименту. Зверніть увагу. що бокси доступні лише для форматів 30х30 та 23х23.

Детальні інструкції з правильної підготовки файлів для друку дивіться у розділі Загальні технічні вимоги. Більше фото та відео фотокниг цього типу можна знайти у галереї.

Таблиця доступних опцій для фотокниг IceBook

Опція Формат
30x30 23x23 19x19
Кількість розворотів (картон) 10 - 25 10 - 25 10 - 25
Кількість розворотів (пластик) 10 - 40 10 - 25 10 - 25
Кількість розворотів (термоклей) 10 - 40 10 - 40 10 - 40
Фотопапір Матовий (Luster) для усіх типів блоку
Фотопапір Шовк (картон)  
Фотопапір Шовк (пластик)  
Фотопапір Шовк (термоклей)      
Акрилова обкладинка із шкірзаміником
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Форзац з дизкартону (пластик)    
Футляр-чехол
Подарунковий бокс