Обкладинка — це обличчя вашої фотокниги. Від того, наскільки якісні матеріали використані при її виготовленні, залежить термін служби та загальне враження від неї. Обкладинку можна порівняти з одягом для людини, по ній зустрічають, і саме вона формує перші емоції від фотокниги. Це один з найважливіших елементів, тому ми приділяємо особливу увагу матеріалам та технологіям які використовуємо при виготовленні.

Фотообкладинка

Це базова обкладинка усіх наших фотокниг. Найбільш популярна, оскільки саме завдяки розміщеному на ній зображенню, Ваша книга набуває індивідуальності та стає унікальною. Наша фотообкладинка тверда, для її основи використовується високоякісний імпортний палітурний картон з чудовими характеристиками, які не дозволяють їй реагувати на зміну температури та вологи. Критво (верх) фотообкладинки надруковано цифровим способом на сучасних поліграфічних машинах, а для максимального захисту від пошкоджень ми покриваємо його Soft Touch або глянцевою ламінацією.

Використовується в таких фотокнигах
BamBook
BamBook
UniBook
UniBook
UniBook Light
UniBook Light
SlimBook
SlimBook
PrintBook
PrintBook
PhotoBook
PhotoBook

Soft Touch ламінація (новинка)

Абсолютно унікальне покриття обкладинки від іспанського виробника, що на дотик нагадує оксамит. Коли берете таку книгу до рук виникають особливі тактильні відчуття, наче торкаєтесь пелюсток троянди. Ось - саме ці відчуття і є Soft Touch. Обирайте такий тип ламінації, коли потрібно вразити замовника.

Глянцева ламінація

Це базове покриття фотообкладинок. Воно надійно захищає книгу від механічних пошкодженнь та має глянцевий ефект.

Шкірзам

Більше життя, більше кольору! Обирайте ту обкладинку, яка підходить під тональність та настрій Вашої фотокниги. Високоякісний італійський шкірозамінник залишить приємні тактильні відчуття, а Ваша совість залишиться спокійною, бо жодного звірятка не було вбито.

Доступний для фотокниг
BamBook
BamBook
UniBook
UniBook
UniBook Light
UniBook Light
SlimBook
SlimBook
PrintBook
PrintBook
PhotoBook
PhotoBook

Кольори

 • серія Nature
 • серія Classic

Велюр

Велюр своєю м'якою текстурою і блиском є розкішним та вишуканим оформленням для обкладинки фотокниги. Густий ворс надає їй особливу м'яку, характерно плюшеву текстуру. В залежності від спрямованості ворсинок світло буде по-різному відбиватись від матеріалу. Це пояснює, чому тканина може виглядати світліше чи темніше переливаючись відтінками, коли ви проводите по ній рукою, змінюючи напрям ворсу. Саме ця властивість робить велюр таким візуально і тактильно привабливим.

Доступний у фотокнигах
BamBook
BamBook
UniBook
UniBook
UniBook Light
UniBook Light
SlimBook
SlimBook
PrintBook
PrintBook
PhotoBook
PhotoBook

Кольори

Муштарда
Мурена
Доріан
Лілак
Голд
Онікс
Малахіт
Лагуна
Нефрит
Флінт
Діамант
Лотос
Теракот
Рубін
Вайнбері

Тканина

Обкладинка зі спеціальної тканини від відомого голландського виробника палітурних матеріалів. Фотокнига в такій обкладинці виглядає більш «книжно» і злегка нагадує традиційну палітурку, як в старих книгах. Обирайте, яка саме вам до душі: фактурна серія «Льон», чи яскраві та блискучі кольори обкладинок «Люкс».

Доступна для фотокниг
BamBook
BamBook
UniBook
UniBook
UniBook Light
UniBook Light
SlimBook
SlimBook
PrintBook
PrintBook
PhotoBook
PhotoBook

Кольори

Льон сірий
Срібний люкс
Льон денім
Скай
Льон небесний
Левіс
Айворі
Стоун
Рейвен
Мокко
Золотий люкс
Амбер
Сакура
Бордо
Льон червоний
Форест

Дерево

Максимально вишукана та надійна дерев'яна обкладинка з мдф основи, виконана вручну під кожну книгу. Доповнена корінцем з натуральної шкіри, який вигідно відтіняє основний колір книги. Виготовляємо у поєднанні з ультрафіолетовим друком на обкладинці чи без оздоблення.

Доступна для фотокниг
BamBook
BamBook
UniBook
UniBook
UniBook Light
UniBook Light
SlimBook
SlimBook
PhotoBook
PhotoBook

Кольори

Порцеляна
Лате
Ферро
Мінт
Фламенко
Аква

ОЗДОБЛЕННЯ

Вікно з фото

Бажаєте прикрасити Вашу обкладинку? Будь ласка! Персоналізуйте її власним зображенням і замовте вікно з фотовставкою. Зображення для вставок друкуються на фотопапері та вкривається 2 мм акрилом, що гарантує максимальну якість зображення та wow-ефект від блиску акрилового скла. Розміри вставок для різних форматів підібрано так, щоби зберегти ідеальні пропорції між зображенням та фактурою матеріалу обкладинки.

Гравіювання

Лазерне гравіювання - зробить Вашу фотокнигу максимально індивідуальною. Будь-який напис виглядатиме дорого та стильно. Це оздоблення можна вибрати як самостійне, або у комплекті з вікном. Гравіювання доступні лише на обкладинках шкірзаму та велюру. Ми вибрали оптимальні кольори, на котрих ця опція виглядатиме найбільш привабливо.

UV-друк

Вишукані дизайни у поєднанні з текстовими полями зроблять Вашу книгу стильною та сучасною водночас. Різноманітність шрифтів, бібліотека монограм, вдало підібрані кольори надписів дарують неосяжний океан комбінацій для креативності. Також ми передбачили “дизайн без дизайну” - два текстові рядки для Ваших найкращих фотокниг. UV-друк може бути використаний як самостійне оздоблення, або разом з фотовікном. Цей вид оздоблення доступний для екошкіри та тканин.

 • Весільні
 • Універсальні
 • Дитячі
 • Подорожі

Додайте вишуканості з тисненням

Тиснення - чудовий спосіб зробити зі своєї фотокниги справжній витвір мистецтва. Глибоке блінтове тиснення, що карбується на обкладинці, додає благородства та закінченості фотокнизі. Складно уявити собі класичну весільну фотокнигу без такої важливої деталі. Для фотокниг з обкладинкою з екошкіри та тканини серії Люкс доступне тиснення сріблом або золотом, окрім звичайного. Варіанти тиснень: випускні , весільні , дитячі , універсальні

Варіанти тиснення

 • Випускні
 • Весільні
 • Дитячі
 • Універсальні

Шильд

Металевий шильд — стильний акцент на вашій книзі. Три варіанти кольору шильда (срібло, золото, білий), два варіанти розміщення. Можна скористатися готовим тематичними написами, написати свій текст або завантажити власний макет.

Варіанти шильдів

 • Універсальні
 • Весільні
 • Дитячі
 • Випускні

Брендуйте свою роботу логотипом фотографа

Додайте персональний шильд з власним лого на зворотній частині обкладинки. Забрендована фотокнига буде просувати вас самостійно.

Корінець фотокниги

Корінець фотокниги може бути круглим або квадратним.

Круглі корінці доступні для фотокниг типу: Icebook, Zenbook, Photobook, Slimbook та Bambook з відповідними для кожного типу книги доступними варіантами матеріалу обкладинки, окрім фотообкладинки.

Квадратні корінці доступні для фотокниг типу: Unibook, Photobook від 5 розворотів, Slimbook, Unibook Light, та Bambook від 10 розворотів з відповідними для кожного типу книги доступними варіантами матеріалу обкладинки, окрім фотообкладинки.

Замовте зразок

Зразки палітурних матеріалів

У каталозі формату А4 розміщено усі зразки матеріалів преміум-обкладинок - екошкіра (серія Classic та Nature), тканина, велюр. Розмір зразків становить 4х4 см.

285 грн
Замовити зразок