Фотокнига PhotoBook

Серія класичних фотокниг PhotoBook з листами, надрукованими фотохімічним способом на фотопапері Fuji. Добротний і перевірений пластик або ж термокартон, що використовуються у прошарку між розворотами, додають фотокнизі вагу та солідність, а демократична «цифролабівська» ціна та якість — роблять цю класику доступною для будь-якого фотографа.

Випускна фотокнига в традиційних форматах 20х30 і 29х19 будуть цікаві шкільним фотографам, а весільних, безумовно, зацікавить весільна фотокнига 23х23 або 30х30, оформлена в подарунковому боксі.

Формати книг

Основні характеристики

Папір

Для друку ваших книг ми використовуємо фотопапір Fujicolor Crystal Archive і лабораторії Noritsu 34 PRO

1. Fujicolor Crystal Archive LUSTRE

Цей тип паперу використовується за замовчуванням при друці всіх наших фотокниг. Фотографам старої школи добре відома так звана «тисненка». Фотопапір Lustre (називають «ластер» або «люстра»), максимально на неї схожий. Папір має специфічний рельєф і характерну кольоропередачу.

В нас на сайті при оформленні замовлення цей папір називається матовим.

2. Fujicolor Crystal Archive SILK

Якщо Вам необхідно ще більше «преміальності» — цей папір по Вашу душу. Текстурована фактура схожа на шовкову тканину з винятковою, характерною лише для неї, глибокою передачею кольору. Як і для всього виняткового, в «шовку» є свої обмеження — папір доступний лише для форматів фотокниг 23х23 та 30х30.

Основа

Для прошарку між розворотами ми використовуємо два види основ: пластик або термокартон.

Пластик

Пластик передбачуваний у виробництві, не деформується в експлуатації або при зміні температурних режимів. Його товщина і вага додають книзі «фоліантності» та солідності. Дорожчий, але водночас гарантований по якості результат. На пластиковій основі доступно до 40 розворотів для форматів 30x30, 20x30, 29x19 та до 25 розворотів для форматів 18x24, 23x23, 19x19

Картон

У виробництві ми використовуємо спеціальний термокартон з максимально покращеними показниками гідрофобності та стійкості до зовнішніх факторів впливу. Це доступний по ціні наповнювач, який зовнішньо мало чим відрізняється від пластику. Для усіх книг із картонною основою доступно до 25 розворотів.

Увага!

При зберіганні готової фотокниги з картонною основою в приміщенні з низькою вологістю можливий незначний ефект «скручування листа». Подібні зміни найбільш вірогідні в період опалювального сезону чи за умов зберігання фотокниги в дуже сухих приміщеннях.

Обкладинки

Фотообкладинка

Базова обкладинка всіх наших фотокниг. Як і в PrintBook, вона тверда, надрукувана цифровим способом і покрита глянцевою ламінацією.

НОВИНКА! Обкладинка з велюру

Велюр своєю м'якою текстурою та блиском є розкішним і вишуканим оформленням для обкладинки фотокниги. Густий ворс надає їй особливу м'яку, характерно плюшеву текстуру. Залежно від спрямованості ворсинок світло буде по-різному відбиватися від матеріалу створюючи вражаючі переливи кольору. Додатково книгу з велюровою обкладинкою можна прикрасити тисненням, шильдом або акриловою фотовставкою. Даний тип обкладинок доступний в 9 кольорах.

Обкладинки з шкірзамінника

Більше життя, більше кольору! Вибирайте ту, яка підходить під тональність і настрій Вашої фотокниги. Італійський високоякісний шкірзам залишить приємні тактильні відчуття, а совість не буде гризти за невинно вбитих звіряток.

Обкладинка з шкірзаму з фотовставкою

Чудове рішення для того, щоб прикрасити Вашу книгу. Замовляйте обкладинку із шкірзаму з фотовставкою із акрилового скла, і Ваша фотокнига стане унікальною та неповторною.

Обкладинка з тканини

Обкладинка зі спеціальної тканини від відомого голландського виробника палітурних матеріалів. Фотокнига в такій обкладинці виглядає більш «книжно» і злегка нагадує традиційну палітурку, як в старих книгах. Обирайте, яка саме вам до душі: фактурна серія «Льон», чи яскраві та блискучі кольори обкладинок «Люкс».

НОВИНКА! Обкладинка з шильдом

Вічна класика - шкірзам і тканинна обкладинка з шильдом. Три варіанти кольору шильда, два варіанти положення. Можна скористатись готовими тематичними написами, написати свій текст чи завантажити повністю свій макет..

Детальні інструкції по правильній підготовці файлів для друку дивіться у розділі Загальні технічні вимоги. Більше фото та відео фотокниг цього типу можна знайти у галереї

Таблиця доступних опцій для фотокниг PhotoBook

Опція Формат
30x30 20x30 18x24 23x23 29x19 19x19
Кількість розворотів (картон) 3 - 25 3 - 25 3 - 25 3 - 25 3 - 25 3 - 25
Кількість розворотів (пластик) 3 - 40 3 - 40 3 - 25 3 - 25 3 - 40 3 - 25
Фотопапір Матовий (Luster)
Фотопапір Шовк        
Пластиковий прошарок розворотів
Картонний прошарок розворотів
Тверда ламінована фотообкладинка (цифровий лазерний друк)
Обкладинка з шкірзамінника (від 3 розворотів)
Обкладинка з шкірзаму з фото (від 3 розворотів)
Обкладинка з тканини (від 3 розворотів)
Обкладинка з тканини з фото (від 3 розворотів)
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Форзац з дизкартону (беж/чорний)