Серія класичних фотокниг PhotoBook із сторінками, що надруковані фотохімічним способом на фотопапері Fuji. Добротний і перевірений пластик або термокартон, який ми використовуємо як прошарок між розворотами, додають фотокнизі ваги і респектабельності, а демократична «цифролабівська» ціна і якість роблять цю класику доступною для будь-якого фотографа. Випускна фотокнига у традиційних форматах 20х30 та 29х19 можуть зацікавити шкільних фотографів, а весільним, безумовно, будуть цікаві формати 23х23 або 30х30, оформлені в подарунковий бокс.

Характеристики

Надійна пластикова основа

Пластик передбачуваний у виробництві, не деформується в експлуатації або при зміні температурних режимів. Його товщина і вага додають книзі «фоліантності» та солідності. Дорожчий, але водночас гарантований по якості результат. На пластиковій основі доступно до 40 розворотів для форматів 30x30, 20x30, 29x19 та до 25 розворотів для форматів 18x24, 23x23, 19x19

Або доступна основа з картону

У виробництві ми використовуємо спеціальний термокартон з максимально покращеними показниками гідрофобності та стійкості до зовнішніх факторів впливу. Це доступний по ціні наповнювач, який зовнішньо мало чим відрізняється від пластику. Для усіх книг із картонною основою доступно до 25 розворотів.

Безкомпромісна якість кольоропередачі фотопаперу Fujicolor Crystal Archive Lustre

Розвороти ми друкуємо на фотопапері Fujicolor Crystal Archive Lustre, в лабораторіях Noritsu 34 PRO. Це базовий папір для фотокниг SlimBook та PhotoBook. Фотографам старої школи добре відома так звана «тісньонка», фотопапір Lustre (ще називають «ластер» або «люстра»), максимально на нього схожий. Папір володіє специфічним рельєфом та характерною кольоропередачею. Ми не використовуємо традиційний матовий папір (Matte), однак, при оформленні замовлення, в меню вибору паперу стоїть опція «мат». Чому? Важко пояснити його відмінність від матового паперу, проте, коли нас запитують, — «він швидше глянцевий чи матовий?», ми відповідаємо, що папір швидше «матовий».

Ще більше "преміуму" з папером Fujicolor SILK

Якщо Вам необхідно ще більше «преміальності» — цей папір по Вашу душу. Текстурована фактура схожа на шовкову тканину з винятковою, характерною лише для неї, глибокою передачею кольору. Як і для всього виняткового, в «шовку» є свої обмеження — папір доступний лише для форматів фотокниг 23х23 та 30х30.

Та дизайнерськими форзацами

Додайте форзаци з чорного, білого або бежевого дизайнерскього картону і у вашої фотокниги з'явиться логічний початок та кінець історії.

Або форзацами з калькою

Щоб досягти ще більш захоплюючого ефекту, ви можете обрати дизайнерські форзаци з використанням кальки, яка створить елегантний початок вашої книги. На цьому матеріалі ви зможете розмістити імена молодят, додати назву, дату або інші графічні елементи. Повноколірний друк розширить ваш творчий задум та додасть вишуканості кінцевій книзі. Щоб отримати більше інформації про особливості підготовки файлу для кальки, зверніться до нашої довідкової інформації.

Твої Фото можуть ожити

В готовій фотокнизі користувач наводить камеру на фотографії і вони перетворюються на відео. "Живі фото" відтворюються просто на сторінках книги. Це справжня магія і гарантований WOW-ефект. Ти можеш дізнатись більше про це.

При зберіганні фотокниги з картонною основою у приміщенні із низькою вологістю, можливий незначний ефект «скручування листа». Подібні зміни найбільш імовірні у період опалювального сезону або за умов зберігання фотокниги у надто сухих приміщеннях.

Обкладинки

Завжди є, з чого вибрати

Будь-яка фотокнига починається з обкладинки. У базовій комплектації всі фотокниги оздоблюють твердою ламінованою фотообкладинкою, але її можна оформити і такими матеріалами як:

  • Шкірзам
  • Тканина
  • Велюр
На усіх матеріалах обкладинок можна використати додаткове оздоблення, щоб Ваша книга стала ще більш індивідуальною.

Додаткове оздоблення
Шильд
Вікно
Тиснення
Гравіювання
Всі обкладинки

Подарункова упаковка

Додайте цінності вашій фотокнизі з нашим подарунковим упакуванням. Обирайте стильні бокси з натурального дерева або класичні картонні з виклейкою дизайнерським картоном.

Формати

Доступні опції для фотокниг PhotoBook

Опції
Формати
30х30
20х30
18х24
23х23
29х19
19х19
Кількість розворотів (картон)
3 - 25
3 - 25
3 - 25
3 - 25
3 - 25
3 - 25
Кількість розворотів (пластик)
3 - 40
3 - 40
3 - 25
3 - 25
3 - 40
3 - 25
Фотопапір Матовий (Luster)
Фотопапір Шовк
Пластиковий прошарок розворотів
Картонний прошарок розворотів
Тверда ламінована фотообкладинка (цифровий лазерний друк)
Обкладинка з шкірозамінника (від 3 розворотів)
Обкладинка з шкірозамінника з фото (від 3 розворотів)
Обкладинка з тканини (від 3 розворотів)
Обкладинка з тканини з фото (від 3 розворотів)
Обкладинка з велюру (від 3 розворотів)
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Форзац з дизкартону (від 10 розворотів)
Квадратний корінець (від 5 розворотів)
Калька (від 10 розворотів)

Замовте зразок

PhotoBook

Зразок PhotoBook може містити від 6 розворотів і є в наявності як з пластиковою так і з картонною основою. Оберіть потрібний формат.
від 185 грн
Замовити зразок
Оцініть наш продукт
Photobook
Дякуємо за Ваш голос!
4.94  з  5 на основі  34  голосувань