Фотокниги для професіоналів

Unibook Light, Unibook

Сім'я Unibook друкується на новітній цифровій машині Iridesse® Production Press зі збільшеним кольоровим охопленням та фінішною термообробкою сторінок, що відтворює друк на фотопапері FUJI Lustre. Їх практично неможливо відрізнити від сторінок фотокниг надрукованих класичним фотохімічним способом. Unibook з картонним прошарком, а UniBook Light - без нього.

від 108 ГРН
детальніше

IceBook

Premium фотокнига IceBook. Унікальна обкладинка із акрилового скла з високоточно обробленими гранями та ідеальним суміщенням із екошкірою. Виключно фотохімічний друк блоків із різноманітною комбінацією прошарків: від термоклею до картону або пластику.

від 806 ГРН
детальніше

ZenBook

Premium фотокнига ZenBook. Ексклюзивна фотокнига за доступною ціною. Справжня фотообкладинка із екошкірою та матовою ламінацією дозволяють презентувати книгу як колекційне видання. Бокс-вітрина ручної роботи перетворює книгу в картину.

від 814 ГРН
детальніше

SlimBook

Фотокнига в якій збалансована ціна та якість. Блок друкується на справжньому фотопапері, а спеціальний прошарок між сторінками дозволяє створювати книги від 3 до 40 розворотів з розворотом на 180°. Сторінки при цьому залишаються гнучкими проте цупкими.

від 94 ГРН
детальніше

BamBook

Бамбук це фотокнига для тих хто вміє рахувати гроші. Розкриття блоку на 180°, щільні сторінки та недорогий поліграфічний друк роблять книгу чудовим бюджетним рішенням для випускниких альбомів. Замовивши ламінацію можна отримати ще насиченіші кольори, додаткову міцність та захист сторінок.

від 90 ГРН
детальніше

PhotoBook

Серія класичних фотокниг PhotoBook з листами на основі фотодруку створена для поціновувачів ваги та грунтовності. Бюджетне рішення передбачає використання картону між листами, якщо ж Ви шукаєте фотокнигу яку потрібно передати у спадок - використовуйте пластик.

від 127 ГРН
детальніше

PrintBook

PrintBook — це фотокнига надрукована на сучасному цифровому обладнанні поліграфічним способом. Листи друкуються на крейдованому папері та зшиваються в журнальний блок.

від 109 ГРН
детальніше

Планшет

Для дошкільнят та молодшої школи ми маємо готові рішення у вигляді планшетів з 1, 2-ма розворотами, або в комбінації "Трюмо" та "Тріо". Тверда ламінована обкладинка, фотодрук або поліграфія та незмінно доступна ціна.

від 98 ГРН
детальніше