Друк на холсті — один з найбільш відомих способів прикрасити власний інтер'єр. Завдяки фактурі цього матеріалу в поєднанні з натяжкою на якісну раму, фотокартина на холсті створює ефект "музейного шедевру". Неважливо, що зображено: портрет чи улюблений пейзаж з вашої останньої мандрівки по Карпатах, ми однаково гарно надрукуємо і те, і інше. Друк на холсті зазвичай вибирають прихильники "класичних" рішень. Тим не менш, все більшої популярності набувають нові технології, наприклад — композитні фотокартини

Основа та друк

Основа друку — високоякісний бавовняний холст німецького виробництва. Друк виконується за новітньою, екологічно чистою технологією HP Latex. Латексний друк забезпечує прекрасну кольоропередачу, контраст та насиченість зображення. Окрім цього, він стійкий до діі прямих сонячних променів, тому не потребує додаткового захисного покриття. Отже, замовляючи у нас друк на полотні, Ви можете бути впевнені, картину буде надруковано на обладнанні яке підходить для цього найкраще.

Підрамник

Один з найважливіших елементів холста — це його підрамник (каркас). Від якості, а саме деревини, з якої його виготовлено, залежить те, як буде поводити себе холст з часом. Чи буде провисати він в подальшому при повному висиханні дерева? Ми використовуємо високоякісні підрамники товщиною 20 мм, з підготовленої та витриманої деревини, що зменшує ймовірність деформації зображення в майбутньому.

Кріплення

Для фіксації на стіні використовується кріплення з милозвучною назвою "крокодил". Такий самий тип кріплення входить до базової вартості деяких форматів фотокартин ПВХ. Зубчасті насічки дають можливість вирівняти холст на стіні, навіть якщо вона не зовсім рівна. Вам лише потрібно надійно засверлити дюбель для кріплення.

Дерев'яна рама (опція)

Стильна дерев'яна рама у мінімалістичному стилі ідеально доповнить фотокартину, надасть їй додаткового обєму на стіні та вигідно підкреслить ваше фото. Між рамою та підрамником є проміжок який створює візуальний ефект підвішеної у повітрі картини. Доступна для форматів 30х40, 40х60, 50х70

Задрук торців холста

Галерейна

Зображення друкується "на виліт" і обгортає підрамник. При розробі макета слід враховувати, що буде загнуто по 30 мм з кожної сторони. Тому радимо не розміщувати в цих ділянках сюжетно важливі елементи.

Планшетна

Зображення друкується виключно на видимій поверхні, а торці залишаються білими. Важливо знати – з метою збереження пропорцій видимого зображення при натяжці на підрамник на торці може загинатись до 3-х мм зображення з кожної сторони.

Зверніть увагу! Термін виготовлення фото на полотні становить 4 робочих дні.
Оцініть наш продукт
Canvas
Дякуємо за Ваш голос!
4.62  з  5 на основі  60  голосувань