Композитна основа для фото — новий, популярний у всьому світі тип фотокартин. Її основа становить собою "сендвіч" з алюмінієвих листів та пластикового прошарку. Зверху накатується зображення, покрите захисною UV ламінацією (таким же чином ламінуються і фотокартини з ПВХ). Завдяки своїй ціні та надзвичайній міцності, композитні фотокартини найчастіше використовуються для оформлення виставок або постійних експозицій

Основа та друк

Композитні фотокартини ми друкуємо традиційним фотохімічним способом або широкоформатним плотером Epson. Зображення покривається захисною ламінацією та накатується на композитну основу товщиною 4 мм. Для організації екранної кольоропроби для форматів 40х60 та 50х50 завантажте та встановіть профіль машини Epson. Зверніть увагу! Для того, щоб Ваш монітор коректно відтворював зображення, він повинен бути відкалібрований!

Кріплення з профільної рами

Спеціальна рама з алюмінієвого профілю надає додаткової жорсткості картині та дозволяє дуже точно розмістити її на стіні. Товщина профілю створює ефект, ніби картина ширяє у повітрі.

Зверніть увагу! Термін виготовлення фотокартин на композиті становить 4 робочих дні.
Оцініть наш продукт
Composite
Дякуємо за Ваш голос!
5.0  з  5 на основі  16  голосувань