uk
ru
+38 097 55-222-55
Реєстрація

Фотокнига BamBook (Бамбук) вже багато років є головним трендом у шкільних фотоальбомах. Це поліграфічна фотокнига з щільними листами і розкриттям блоку на 180°. У оновленому BamBook ми використали сучасну технологію покриття розворотів спеціалізованною цифровою ламінаційною плівкою, яка підсилює кольоропередачу, додає кольору глибини, а завдяки блискучій поверхні розвороти відтепер схожі на справжній глянцевий журнал.

Характеристики

Перевірена та надійна основа блоку

Основа між розворотами — ідентична фотокнигам SlimBook. Технологія перевірена роками гарантує надійне та рівномірне склеювання листів. В BamBook не використовуються пластикові чи картонні прошарки між розворотами сторінок, завдяки чому книжковий блок виглядає достатньо цупким та гнучким одночасно. В той самий час, спеціальний склад між сторінками гарантує відсутність деформацій розворотів при правильних умовах зберігання фотокниг. В цих фотокнигах можливо створювати макети обсягом до 40 розворотів з розкриттям блоку на 180° (технологія Lay-Flat)

Білосніжний папір

Розвороти BamBook-ів ми друкуємо на крейдованому папері граматурою 200 г/м² , використовуючи цифрові поліграфічні машини XEROX. Папір, що використовується, має підвищений ступінь білизни та покращені характеристики кольоропередачі. Докладніше про способи друку.

Ламінація — ілюмінація

Це те, що ми називаємо BamBook Ілюмінат. З одного боку, це той самий Бамбук, з іншого — абсолютно інша по якості та сприйняттю фотокнига. Тривалі експерименти та пошук відповідних цифрових матеріалів дозволяють нам з впевненістю сказати, що це абсолютно новий вид поліграфічної фотокниги. Глянцеве покриття робить кольори насиченими та глибокоми. Оберіть при замовленні Бамбука опцію «ламінація» і переконайтесь на власні очі — це абсолютно нова фотокнига.

Твої Фото можуть ожити

В готовій фотокнизі користувач наводить камеру на фотографії і вони перетворюються на відео. "Живі фото" відтворюються просто на сторінках книги. Це справжня магія і гарантований WOW-ефект. Ти можеш дізнатись більше про це.

Увага!

При поліграфічному друці згин посередині розвороту призводить до появи білої смуги, котра є об'єктивною особливістю цифрового друку. Ми не радимо використовувати у ділянці згину темні фони, а віддати перевагу світлим відтінкам. Розміщення облич та сюжетно важливих елементів також не бажане у ділянці згину. Якщо поява білої смуги буде критичною для Вашого макету, радимо зупинити свій вибір на фотокнизі SlimBook, яка друкується фотохімічним способом. У ній поява подібної смуги виключена.

Обкладинки

Завжди є, з чого вибрати

Будь-яка фотокнига починається з обкладинки. У базовій комплектації всі фотокниги оздоблюють твердою ламінованою фотообкладинкою, але її можна оформити і такими матеріалами як:

  • Шкірзам
  • Тканина
  • Велюр
На усіх матеріалах обкладинок можна використати додаткове оздоблення, щоб Ваша книга стала ще більш індивідуальною.

Додаткове оздоблення
Шильд
Вікно
Тиснення
Всі обкладинки

Формати

Подарункова упаковка

Додайте цінності вашій фотокнизі з нашим подарунковим упакуванням. Обирайте стильні бокси з натурального дерева або класичні картонні з виклейкою дизайнерським картоном.

Доступні опції для фотокниг BamBook

Опції
Формати
20х30
23х23
24х32
29х19
30х30
19х19
Кількість розворотів
3 - 40
3 - 40
3 - 40
3- 40
6 - 40
3 - 40
Тверда ламінована фотообкладинка (цифровий лазерний друк)
Персоналізація обкладинки
Ламінація сторінок
Необмежена персоналізація
Обкладинка з шкірозамінника (від 3 розворотів)
Обкладинка з шкірозамінника з фото (від 3 розворотів)
Обкладинка з тканини (від 3 розворотів)
Обкладинка з тканини з фото (від 3 розворотів)
Обкладинка з велюру (від 3 розворотів)
Квадратний корінець (від 10 розворотів)

Замовте зразок

BamBook

6 разворотів надрукованих на 200 г/м² папері, з твердою фотообкладинкою. Оберіть потрібний формат

від 95 грн
Замовити зразок
Оцініть наш продукт
Bambook
Дякуємо за Ваш голос!
4.82  з  5 на основі  38  голосувань