Фотокнига BamBook

Фотокнига BamBook (Бамбук) — тренд минулого шкільного сезону, та фотокнига BamBook Illuminate — новинка сезону 2016. Це поліграфічна фотокнига з щільними листами і розкриттям блоку на 180°. У новому БамБук Ілюмінат ми використали сучасну технологію покриття розворотів спеціалізованною цифровою плівкою, яка підсилює кольоропередачу, додає кольору глибини, а завдяки блискучій поверхні розвороти відтепер схожі на справжній глянцевий журнал.

Формати книг

Знизити вартість фотокниги вдалося за рахунок застосування більш бюджетного способу друку. В фотокнизі BamBook (Бамбук) використовується цифровий поліграфічний друк на щільному крейдованому папері. Технологія Lay-Flat дає можливість позбутись сторінок, що йдуть в корінець як в PrintBook, таким чином файли на друк можна готувати цілими розворотами.

Для склейки сторінок використовується термоклеевий прошарок зі спеціального складу. Ціна Бамбук та Бамбук Ілюмінат в порівнянні з фотокнигою на основі фотодруку, звичайно, значно дешевша, тому, якщо ви досвідчений шкільний фотограф, і знаєте толк в поліграфії — випускна фотокнига Бамбук саме те, що вам потрібно.

Основні характеристики

Основа

Основа між розворотами — ідентична фотокнигам SlimBook. Технологія перевірена роками і гарантує надійне та рівномірне склеювання листів. В BamBook не використовуються пластикові чи картонні прошарки між розворотами сторінок, завдяки чому книжковий блок виглядає достатньо цупким та гнучким одночасно. В той самий час, спеціальний склад між сторінками гарантує відсутність деформацій розворотів при правильних умовах зберігання фотокниг.

В фотокнигах BamBook Ви маєте змогу створювати макети обсягами до 40 розворотів, що при перерахунку на аналогічний PrintBook складатиме 80 сторінок з розкриттям блоку на 180° (технологія Lay-Flat)

Папір

Розвороти BamBook-ів ми друкуємо на крейдованому папері граматурою 200 г/м2 , використовуючи цифрові поліграфічні машини XEROX. Папір, що використовується, має підвищену ступінь білизни та покращені характеристики кольоропередачі. Докладніше про способи друку.

Увага!

При поліграфічному друці згин посередині розвороту призводить до появи білої смуги, котра є об'єктивною особливістю цифрового друку. Ми не радимо використовувати у ділянці згину темні фони, а віддати перевагу світлим відтінкам. Розміщення облич та сюжетно важливих елементів також не бажане у ділянці згину.

Якщо поява білої смуги буде критичною для Вашого макету, радимо зупинити свій вибір на фотокнизі SlimBook, яка друкується фотохімічним способом. У ній поява подібної смуги виключена.

Ламінація — Ілюмінація

Це те, що ми називаємо БамБук Ілюмінат. З одного боку, це той самий БамБук, з іншого — абсолютно інша по якості та сприйняттю фотокнига. Багатомісячні експерименти та пошук правильних цифрових матеріалів дозволяють нам з впевненістю сказати, що це абсолютно новий вид поліграфічної фотокниги. Глянцеве покриття робить кольори насиченими та глибокоми. Блиск — надає презентабельності та розкоші. Виберіть при замовленні Бамбука опцію «ламінація» і переконайтесь на власні очі — це абсолютно нова фотокнига.

Фотообкладинка

Тверда обкладинка надрукована цифровим способом та покрита глянцевим ламінуванням є базовою для усіх наших книг.

Детальні інструкції з правильної підготовки файлів для друку дивіться у розділі Загальні технічні вимоги. Більше фото та відео фотокниг цього типу можна знайти у галереї

Таблиця доступних опцій для фотокниг BamBook

Опція Формат
20x30 23x23 24x32 23x18 30х30
Кількість розворотів 3 — 40 3 — 40 3 — 40 3 — 40 3 — 40
Тверда ламінована фотообкладинка (цифровий лазерний друк)
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація