Фотокнига BamBook (Бамбук) вже багато років є головним трендом у шкільних фотоальбомах. Це поліграфічна фотокнига з щільними листами і розкриттям блоку на 180°. У оновленому BamBook ми використали сучасну технологію покриття розворотів спеціалізованною цифровою ламінаційною плівкою, яка підсилює кольоропередачу, додає кольору глибини, а завдяки блискучій поверхні розвороти відтепер схожі на справжній глянцевий журнал.

Характеристики

Перевірена та надійна основа блоку

Основа між розворотами — ідентична фотокнигам SlimBook. Технологія перевірена роками гарантує надійне та рівномірне склеювання листів. В BamBook не використовуються пластикові чи картонні прошарки між розворотами сторінок, завдяки чому книжковий блок виглядає достатньо цупким та гнучким одночасно. В той самий час, спеціальний склад між сторінками гарантує відсутність деформацій розворотів при правильних умовах зберігання фотокниг. В цих фотокнигах можливо створювати макети обсягом до 40 розворотів з розкриттям блоку на 180° (технологія Lay-Flat)

Білосніжний папір

Розвороти BamBook-ів ми друкуємо на крейдованому папері граматурою 200 г/м² , використовуючи цифрові поліграфічні машини XEROX. Папір, що використовується, має підвищений ступінь білизни та покращені характеристики кольоропередачі. Докладніше про способи друку.

Ламінація — ілюмінація

Це те, що ми називаємо BamBook Ілюмінат. З одного боку, це той самий Бамбук, з іншого — абсолютно інша по якості та сприйняттю фотокнига. Тривалі експерименти та пошук відповідних цифрових матеріалів дозволяють нам з впевненістю сказати, що це абсолютно новий вид поліграфічної фотокниги. Глянцеве покриття робить кольори насиченими та глибокоми. Оберіть при замовленні Бамбука опцію «ламінація» і переконайтесь на власні очі — це абсолютно нова фотокнига.

Твої Фото можуть ожити

В готовій фотокнизі користувач наводить камеру на фотографії і вони перетворюються на відео. "Живі фото" відтворюються просто на сторінках книги. Це справжня магія і гарантований WOW-ефект. Ти можеш дізнатись більше про це.

Увага!

При поліграфічному друці згин посередині розвороту призводить до появи білої смуги, котра є об'єктивною особливістю цифрового друку. Ми не радимо використовувати у ділянці згину темні фони, а віддати перевагу світлим відтінкам. Розміщення облич та сюжетно важливих елементів також не бажане у ділянці згину. Якщо поява білої смуги буде критичною для Вашого макету, радимо зупинити свій вибір на фотокнизі SlimBook, яка друкується фотохімічним способом. У ній поява подібної смуги виключена.

Обкладинки

Завжди є, з чого вибрати

Будь-яка фотокнига починається з обкладинки. У базовій комплектації всі фотокниги оздоблюють твердою ламінованою фотообкладинкою, але її можна оформити і такими матеріалами як:

  • Шкірзам
  • Тканина
  • Велюр
На усіх матеріалах обкладинок можна використати додаткове оздоблення, щоб Ваша книга стала ще більш індивідуальною.

Додаткове оздоблення
Шильд
Вікно
Тиснення
Гравіювання
Всі обкладинки

Формати

Подарункова упаковка

Додайте цінності вашій фотокнизі з нашим подарунковим упакуванням. Обирайте стильні бокси з натурального дерева або класичні картонні з виклейкою дизайнерським картоном.

Доступні опції для фотокниг BamBook

Опції
Формати
20х30
23х23
24х32
29х19
30х30
19х19
Кількість розворотів
3 - 40
3 - 40
3 - 40
3- 40
6 - 40
3 - 40
Тверда ламінована фотообкладинка (цифровий лазерний друк)
Персоналізація обкладинки
Ламінація сторінок
Необмежена персоналізація
Обкладинка з шкірозамінника (від 3 розворотів)
Обкладинка з шкірозамінника з фото (від 3 розворотів)
Обкладинка з тканини (від 3 розворотів)
Обкладинка з тканини з фото (від 3 розворотів)
Обкладинка з велюру (від 3 розворотів)
Квадратний корінець (від 10 розворотів)

Замовте зразок

BamBook

6 разворотів надрукованих на 200 г/м² папері, з твердою фотообкладинкою. Оберіть потрібний формат

від 105 грн
Замовити зразок
Оцініть наш продукт
Bambook
Дякуємо за Ваш голос!
4.83  з  5 на основі  41  голосувань