Шкільні фотографи цінують якість та дотримання термінів виготовлення, особливо це актуально в сезон випускних. Випускні планшети для садочків та початкових шкіл мають малі терміни виготовлення і містять багато варіацій форматів та типів друку при стартовій ціні від 79 грн. за примірник.

Класичний планшет (фотодрук)

Популярні планшети з 1 або 2 розворотами. Класичний фотохімічний друк сторінок та тверда ламінована обкладинка. Максимальна якість друку та швидке виготовлення.

Формати

  • 20x30
  • 23x23

Класичний планшет (цифровий друк)

Як і попередній, цей планшет може бути виконано в 1 або 2-х розворотах, але його середину надруковано цифровим способом на крейдованому папері граматурою 200 г/м² і вкрито глянцевою ламінацією. Обкладинка тверда ламінована. Для друку використовуються поліграфічні машини XEROX . Можливий формат — 20х30.

Трюмо

Трюмо — беззаперечний хіт останніх років у початковій школі. У ньому ідеально розмістяться портрет учня, класного керівника або вихователя та групова фотографія. Зручний формат 30x20 дозволяє встановити його на стіл або полицю. Як і у попередньому планшеті, середину надруковано цифровим способом та вкрито ламінацією. Ідеальний планшет для садочка або початкової школи лише за 91 грн у тиражі від 5 шт.

Тріо

Планшет Тріо ми представили ще у 2018 році і за цей час він отримав неабияку популярність. Зумовлено це тим, що класична планшет-папка в згорнутому вигляді має стандартний формат 20х30, проте у розгорнутому, її формат стає 60х30, що дозволяє розмістити багато фото. Планшет надруковано цифровим поліграфічним способом з глянцевою ламінацією. Його вартість 104 грн у тиражі від 5 шт.

Формати планшетів

Замовити зразок

Класичний планшет

Фотодрук, 2 розвороти, тверда ламінова обкладинка
від 85 грн
Замовити зразок
Оцініть наш продукт
Tablets
Дякуємо за Ваш голос!
4.8  з  5 на основі  35  голосувань