Весільні фотокниги

Весільні фотокниги

Для того, щоб замовити фотокниги, пройдіть просту процедуру реєстрації
Зареєструватись

Весільна фотокнига — це вінець роботи фотографа. Це те, що Ви передаєте молодятам і те, що залишається з ними (будемо сподіватися) до кінця їхніх днів. Ваш талант, знання, навички та вміння назавжди залишаться на сторінках фотокниги і будуть багато років нагадувати про приємні моменти в житті пари.
Показуючи саме цю фотокнигу, вони будуть рекомендувати Вас як професіонала своїм знайомим і близьким. Кожен фотограф знає, наскільки це важливо. У більшості випадків це навіть важливіше, ніж отримати свій гонорар. Хоча без матеріальної сатисфакції радість від успішно закінченого проекту, звичайно, буде не повною.

Весільна фотокнига SlimBook 30X30 всього за 359 гривні

 • 8 розворотів на фотопапері
 • Прошарок зі спеціального складу
 • Тверда ламінована фотообкладинка

«Прибрали пластик з фотобука і видають за новий супер-альбом....» — так скаже фотограф-скептик. Фотограф-оптиміст відразу ж зауважить - «Ха! Так я тепер зможу зробити фотокнигу на 40 розворотів — і все це на фотодруці!». Так — скажемо ми, при цьому Ви отримаєте не просто склеєні фотографії, а високотехнологічний альбом, в якому для прошарку між листами використовується спеціальний склад.

Які переваги «Слім» перед «класикою» або «поліграфією»?

 • Цифролаб несе фотокниги в маси, тому, як завжди, головна перевага — ціна
 • На відміну від PhotoBook , ви можете зробити більше розворотів і книга не виглядатиме непідйомним фоліантом
 • На відміну від PrintBook , листи друкуються на фотопапері Fuji. Різницю в якості і технології друку, думаємо, пояснювати не потрібно
 • Листи щільніші, ніж у PrintBook, але гнуться в порівнянні з PhotoBook, що робить фотокнигу візуально все-таки більш схожою на книгу, а не на середньовічний талмуд
 • Термолистовий прошарок не дає деформуватися сторінкам, що ставить SlimBook в один ряд з пластиковим прошарком в PhotoBook, але в той же час зберігає легкість фотокниги
 • Це просто модно і красиво. Принаймні, на «загниваючому заході», дана технологія виробництва книг є основною при друці весільних альбомів. Тепер вона є і у Вас

Більше інформації про фотокниги SlimBook ви знайдете тут .

Весільна фотокнига BamBook 30X30 всього за 237 гривень

 • 8 розворотів на крейдованому папері 200 г/м
 • Прошарок зі спеціального складу
 • Глянцева ламінація сторінок
 • Тверда ламінована фотообкладинка

Новий BamBook 30х30 розвінчує міфи про те, що весільна фотокнига -  це дорого. З ним ви отримаєте массу переваг за помірною ціною. 

Великий формат робить книгу ефектною та солідною, а завдяки спеціальному прошарку між аркушами, вона залишається легкою та зручною. Бамбуки ми друкуємо за поліграфічною технологією на крейдованому папері 200 г/м та при бажанні замовника покриваємо ламінацією. Завдяки їй кольори набувають особливої яскравості та глибини, а аркуші стають більш стійкими до пошкоджень. До того ж, BamBook дозволяє фотографам творити без обмежень - окрім верстки розворотами, для нього доступний ще й повний асортимент наших кольорів та матеріалів обкладинок.

Більше інформації про фотокниги BamBook ви знайдете тут .

Весільна фотокнига PrintBook 30X30 всього за 180 гривні

 • 16 сторінок на крейдованому папері
 • 2 задрукованих форзаци
 • Тверда ламінована фотообкладинка

Традиційно, весільні фотографи орієнтують клієнта на фінальний продукт у вигляді класичної фотокниги на основі фотодруку — SlimBook або більш «великовагової» версії книги з пластиковими прошарками — PhotoBook. Причини тут абсолютно зрозумілі: вартість, справжній фотодрук, презентабельний зовнішній вигляд... Але всі чомусь забувають про батьків, які теж хочуть залишити собі пам'ять про важливу подію в житті їхніх дітей.

А чому б не доповнити цей комплект ще й поліграфічною фотокнигою PrintBook? Її невисока ціна не обтяжить загальний бюджет зйомки, але яку радість такий весільний альбом принесе батькам! До того ж, створити проект під PrintBook , маючи готові файли, зроблені для PhotoBook або SlimBook, досвідченому фотографу не складе труднощів. Всього-то, розрізати файл розвороту надвоє і адаптувати під розміри поліграфічних сторінок.

Більше інформації про фотокниги PrintBook ви знайдете тут .

Весільна фотокнига PhotoBook 30X30 всього за 637 гривень

 • 10 розворотів на фотопапері
 • пластиковий прошарок
 • тверда ламінована фотообкладинка

Якщо вся вищевикладена риторика про плюси поліграфічних фотокниг не справила на Вас ніякого враження, а класичні книги на фотопапері Ви не уявляєте без пластикового прошарку — ми все одно від Вас так просто не відстанемо...

"Чому ви не робите фотокниги на фотодруці з твердими листами?" — Це одне з найпопулярніших питань яке ми чули кілька років від наших улюблених клієнтів. Але ми були настільки захоплені новими технологіями, що зануритися в тему «класики» просто не залишалося часу. Але все змінилося, і ми їх робимо! Представляємо Вашій увазі фотокнигу, яку наші технологи, маркетологи та інші "-оги" виношували багато місяців. Фотобук із справжнісіньким фотодруком на папері Fuji; прошарком на вибір: пластик, товщиною 0,8 мм, чи спеціальний термокартон; з кількістю розворотів від 10 до 25 і повноколірною твердою обкладинкою, надрукованою на цифровий поліграфічної машині.

Більше інформації про фотокниги PhotoBook ви знайдете тут .

Для того, щоб скористатися спеціальними пропозиціями вже зараз, Вам
необхідно пройти просту процедуру реєстрації.
Зареєструватися