Ліцензійна угода

Будь ласка, уважно ознайомтесь з правилами та погодженнями користувача «Цифролаб» перед початком Вашої реєстрації.

Дана угода регулює відносини між компанією «Цифролаб» і фізичною особою (надалі - Користувач), яка бажає користуватися послугами, наданими на сайті www.pro.cyfrolab.com (надалі - Сайт).

створення свого персонального профілю (надалі Реєстрація) підтверджує згоду Користувача з усіма умовами даної угоди, а також зобов'язує Користувача дотримуватися цих умов або припинити використання Сайту.

1. Матеріали Користувача

Відповідно до Угоди, НЕ допускається розміщення на сайті або отримання через Сайт створеного користувачем зображення (надалі Зображення):

 • котрі містять елементи порнографії, насильства, такі, які зачіпають почуття честі і гідності інших громадян; а також будь-яких інших матеріалів, які можуть призвести до адміністративної або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України;
 • які порушують права конфіденційності, публічності, авторські або суміжні права без дозволу власника;
 • отримані з анонімної або підставної електронної адреси.

У разі замовлення друку Зображення, що цензурується як для перегляду особами старшими 18 років, або містять слова нецензурної лексики, «Цифролаб» НЕ несе відповідальності за зміст такої послуги.

Користувач самостійно і за свій рахунок зобов'язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов'язаних із створенням Зображень на Сайті.

2. Реєстрація користувача

Профіль Користувача доступний для його особистого користування в некомерційних цілях.

«Цифролаб» гарантує конфіденційність реєстраційних даних користувача і залишає за собою право доступу до профілю користувача з наступних причин:

 • Для відновлення втраченого Користувачем пароля
 • Для виконання своїх зобов'язань перед користувачем
 • Для оцінки та аналізу роботи Сайту

«Цифролаб» залишає за собою право видаляти профілі, створені з порушенням даної угоди.

Розголошення особистих даних Користувача можливе лише за обумовленої і легітимної вимоги органів виконавчої влади України.

Плата за Реєстрацію на Сайті відсутня.

3. Посилання на інші сайти

«Цифролаб» не контролює і не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.

4. Авторські права на документи і програмне забезпечення

Вся інформація, зміст, програмне забезпечення та інші матеріали, розміщені на Сайті, захищені законом про захист авторських та суміжних прав. Відповідно до чинного законодавства України, забороняється копіювання та розповсюдження цих матеріалів без попереднього письмового узгодження власника авторських прав.

«Цифролаб» має право розсилки реклами своєї продукції і послуг користувачам Сайту. Користувач може відмовитися від розсилки в налаштуваннях свого профілю.

5. Політика повернення

«Цифролаб» гарантує належну якість фотокниг, яка відповідає стандартам, прийнятим для цифрового друку і палітурних робіт. Як і в будь-якому іншому промисловому друкованому процесі, можуть виникати незначні дефекти якості друку, що не спотворюють загальне сприйняття зображення. Для переважної більшості замовлень такий рівень дефектів зображення є допустимим, а якість виготовлення фотокниг вважається прийнятною.

Сервіс «Цифролаб» не виробляє кольоро- (або будь-яку іншу) корекцію оригінал-макетів користувачів і друкує зображення «як є», тому що надані користувачем макети повинні суворо відповідати технічним вимогам.

Ми не приймаємо претензії пов'язані з:

 • Порушенням технічних вимог до макетів.
 • Неоднорідністю великих зон суцільних заливок зображення.
 • Наявністю на окремих зображеннях ледь помітних точок, плям, смуг або інших незначних дефектів, що знаходяться в сюжетно-другорядній частині макета.
 • Помилками при створенні макету, внаслідок чого частина зображень могла бути обрізана, потрапила в корінцеву область або ж, навпаки, залишилася незадрукованою і це видно на сторінках або обкладинці книги.
 • Незначними відмінностями в передачі кольору зображень у двох однакових книгах, надрукованих в різний час.
 • Різницею в однойменних розмірах або косиною сторонок палітурної кришки, менш ніж 2мм.
 • Зовнішніми ушкодженнями, пов'язаними з доставкою замовлення транспортною компанією.
 • Наявністю порожніх сторінок в книзі, які виникли внаслідок неуважного завантаження макетів Замовником.
 • Наявністю механічних пошкоджень в книзі, які виникли після отримання клієнтом замовлення.

У всіх не перерахованих вище випадках, ми готові прийняти до розгляду претензію щодо якості, якщо користувач виконає наступні вимоги:

 • Надасть менеджерові «Цифролаб» якісне фотозображення бракованих фрагментів книги з описом проблеми за допомогою електронної пошти.
 • У разі, якщо претензія буде задоволена, користувач повинен переслати браковану книгу в «Цифролаб» тим же перевізником.

Прийняття претензії «Цифролаб» означає повторний передрук замовлення. Перероблене замовлення відправляється користувачеві тільки після отримання «Цифролаб» бракованого. Зворотню та повторну доставку оплачує «Цифролаб».

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що згідно з Доповненням N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня в 1994 р. N 172 "Про реалізацію окрем положень Закону України" "Про захист прав споживачів", друкована продукція відноситься до переліку продуктів, що не підлягають обміну (поверненню).

Тим не менш, ми завжди йдемо назустріч нашим користувачам і готові вирішувати всі спірні моменти, які можуть виникати в процесі співпраці.

6. Гарантії та відповідальність

Вміст, матеріали та програмне забезпечення, розміщені на Сайті надаються в користування «як є», без всякого виду гарантій, явних або котрі з них випливають.

«Цифролаб» робить все можливе для безперебійного функціонування Сайту і надання послуг, але не гарантує безперервну, своєчасну і безпомилкову роботу Сайту, програм, інших послуг, з'єднання з Інтернетом, веб-браузера, профілів Користувачів.

«Цифролаб» не відшкодовує ніяких збитків, прямих або спливаючих, завданих користувачеві або третім особам в результаті використання, або неможливості використання Сайту.

Дана Угода і всі взаємини, пов'язані з використанням Сайту регулюється чинним законодавством України.

З претензіями просимо звертатися за адресою: Львів, пр. Чорновола 59, к.327

«Цифролаб» залишає за собою право вносити зміни до чинної Угоди, у зв'язку з чим користувач зобов'язується регулярно відслідковувати всі зміни в Угоді, розміщеній на Сайті.