Договір оферти

Будь ласка, уважно ознайомтеся з даним договором перед початком Вашої реєстрації.

Інтернет-сервіс pro.cyfrolab, далі іменований «Виробник», пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, далі іменується «Замовник», розмістити замовлення на сайті https://pro.cyfrolab.com на індивідуальне виробництво фототоварів з самостійно підготовлених оригінал-макетів.

Створення свого персонального профілю (надалі Реєстрація) та розміщення замовлення підтверджує згоду Замовника з усіма умовами цієї угоди, а також зобов'язує Замовника дотримуватися цих умов або припинити використання сайту.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром.

1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-сервісу), громадянин (або юридична особа), що проводить акцепт оферти, стає Замовником. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.

1.3. Виробник здійснює виробництво фототоварів згідно оригінал-макету Замовника через інтернет-сервіс https://pro.cyfrolab.com

1.4. В рамках цієї Угоди, зразком звичайно продукту визнається дизайн (зображення товару що відповідає певній товарній групі з описом її властивостей, матеріалів і додаткових опцій) товарної позиції.

1.5. Виробник залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення.

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЗАМОВНИКА

2.1. Для оформлення замовлення Замовник проходить автоматичну реєстрацію на Сайті.

2.2. Замовник здійснює замовлення товарів завантажуючи власні оригінал-макети створені відповідно до технічних вимог на Сайті і відправляє його Виробникові.

2.3. У разі виникнення у Замовника питань, які стосуються властивостей і характеристик кінцевих продуктів, перед оформленням замовлення Замовник може звернутися за уточненям до Виробника будь-яким доступним способом.

2.4. Замовник зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, включаючи код міста, точний і повну адресу доставки, а також спосіб доставки.

2.5. Замовник має право відмовитися від виготовленого замовлення в разі якщо в фотопродукції присутній технологічний брак або опції і замовлені параметри не відповідають оформленому на сайті замовленню і підпадають під умови повернення які описані в п.6 цієї угоди. При відмові від замовлення, Замовник повинен надати Виробнику якісне фотозображення бракованих фрагментів фотопродукції з описом проблеми за допомогою електронної пошти та, якщо, претензія буде задоволена, повернути браковане замовлення Виробникові. Оплата транспортних витрат у разі повернення проводиться за рахунок Виробника.

2.6. Замовник оплачує замовлення у будь-який спосіб, обраним в інтернет-сервісі протягом трьох робочих днів з дати оформлення у розмірі 100% передоплати.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ВИРОБНИКА

3.1. Виробник повідомляє Замовника про прийняття замовлення по електронній пошті, і при необхідності, узгоджує додаткові характеристики, комплектацію замовлення і його вартість.

3.2. Виробник зобов'язується виготовити замовлення відповідно до отриманих параметрами, в кількості, цінами і термінами описаним на даній сторінці https://pro.cyfrolab.com/production-time

3.3. Виробник гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлення продуктів описаним в відповідний розділах сайту. Заявлені на Сайті характеристики і зовнішній вигляд товару можуть незначно відрізнятися від опису що пов'язано з відмінностями у відображенні зображень на моніторі Замовника.

3.4. Виробник не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Замовником при реєстрації.

4. ДОСТАВКА

4.1. Доставка товарів здійснюється по всій території України, а також за кордон.

4.2. Виробник докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Замовником. Проте, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Виробника.

4.3. Вартість доставки замовлень по території України і за кордон оплачується Замовником згідно тарифів кур'єрських компаній.

4.4. При отриманні замовлення на пошті або від кур'єра, Замовник повинен перевірити посилку в присутності працівника служби доставки. Якщо після розпакування виявлено недостачу, підміна або пошкодження товару, то Замовник повинен скласти Акт і повідомити про проблему Виробникові будь-яким доступним способом. В іншому випадку, Виробник не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

5. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ

5.1. Точна вартість товарів зазначена в розділі Ціни на сайті https://pro.cyfrolab.com/prices

5.2. Ціна товару на Сайті може бути змінена Виробником в односторонньому порядку без додаткових повідомлень Замовника.

6. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

6.1. В своїй діяльності Виробник керується Доповненням N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172 "Про реалізацію окремий положень Закону України" "Про захист прав споживачів", згідно з яким, друкована продукція відноситься до переліку продуктів , що не підлягають обміну (поверненню).

6.2. Виробник гарантує належну якість фотопродукції, яка відповідає стандартам, прийнятим для цифрової і фотодруку а також палітурних робіт. Як і в будь-якому іншому промисловому друкованому процесі, можуть виникати незначні дефекти якості друку, що не спотворюють загальне сприйняття зображення. Для переважної більшості замовлень такий рівень дефектів зображення є допустимим, а якість виготовлення фотопродукції вважається прийнятною.

6.3. Виробник не здійснює кольорокорекцію (або будь-яку іншу) оригінал-макетів Замовників і друкує зображення в тому вигляді, в якому їх завантажив Замовник, тому надані користувачем оригінал-макети повинні строго відповідати технічним вимогам .

6.4. Виробник не приймає претензії до якості пов'язані з:

  • Порушенням технічних вимог до оригінал-макетів.
  • Неоднорідністю великих областей суцільних заливок зображення.
  • Наявністю на окремих зображеннях слабо помітних точок, плям, смуг або інших незначних дефектів, що знаходяться в сюжетно-другорядної частини оригінал-макету.
  • Помилками при створенні оригінал-макету, внаслідок чого частина зображень могла бути обрізана, потрапила в корінцеву ділянку або ж, навпаки, залишилася задрукованою і це помітно на сторінках обкладинки книги або інший фотопродукції.
  • Незначними відмінностями у віддтворенні кольорів зображень в двох однакових фотопродуктах, вироблених в різний час.
  • Різницею в однойменних розмірах або косиною сторін палітурки, менш ніж 2 мм.
  • Зовнішніми ушкодженнями, пов'язаними з доставкою замовлення транспортною компанією.
  • Наявністю порожніх сторінок в книзі, які виникли внаслідок неуважного завантаження оригінал-макетів Замовником.
  • Наявністю механічних пошкоджень в фотопродукції, які виникли після отримання Замовником замовлення.

6.5. У всіх не перерахованих вище випадках, ми готові прийняти до розгляду претензію до якості, за умови виконання Замовником вимог викладених в п.2.5 даної угоди:

6.6. Прийняття претензії Виробником означає повторне виготовлення замовлення. Повторне замовлення відправляється Замовнику після отримання Виробником бракованого. Зворотну і повторну доставку в цьому випадку оплачує Виробник.

6.7. Претензіі у письмовому вигляді Замовник може направляти за адресою: м .Львов, пр-кт В. Чорновола 59, оф.327

7. ОРИГІНАЛ-МАКЕТИ ЗАМОВНИКА

7.1. В відповідності до угоди, не допускається розміщення і завантаження на сайт або отримання через Сайт створених Замовником оригінал-макетів що містять елементи порнографії, насильства, такі, які зачіпають почуття честі і гідності інших громадян; а також будь-яких інших матеріалів, які можуть привести до громадянської або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України.

7.2. Заборонено розміщення замовлень які порушують права на конфіденційність, публічність, авторські або суміжні права без дозволу власників зображень.

7.3. У разі замовлення друку зображень, які цензуруються як для перегляду особам старшим 18 років, або містять слова нецензурної лексики, Виробник не несе відповідальності за зміст такої послуги.

7.4. Замовник самостійно і за власний рахунок зобов'язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов'язаних зі створенням надрукованих Виробником зображень якщо вони порушують перераховані вище пункти.

8. АВТОРСЬКІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ САЙТУ І ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

8.1. Вся інформація, зміст, програмне забезпечення та інші матеріали, розміщені на Сайті, захищені законом про захист авторських і суміжних прав. Відповідно до чинного законодавства України, забороняється копіювання та розповсюдження цих матеріалів без письмової згоди Виробника.

8.2. Виробник може проводити періодичну розсилку з інформуванням про свої послуги на зареєстрований електронну адресу Замовника. Замовник може відмовитися від розсилки в налаштуваннях свого профілю або через електронну форму яку вбудовано в лист.

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Замовник дає дозвіл на обробку Виробником своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

9.2. Вся інформація, надана Замовником Виробнику, що не може бути передана для ознайомлення та / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Замовника на передачу цієї інформації та умов, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

9.3. До відносин між Замовником та Виконавцем застосовується право України.

9.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Замовника він повинен звернутися до Виробника у будь-який доступний спосіб. Всі суперечки, що можуть виникнути, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти згоди, суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

9.5. Вміст, матеріали та програмне забезпечення, розміщені на Сайті надаються Замовнику «як є», без будь-яких гарантій, явних або таких що випливають.

9.6. Виробник робить все можливе для безперебійного функціонування Сайту і надання послуг, але не гарантує безперервну, своєчасну і без помилкову роботу сайту, програм, інших послуг, з'єднання з Інтернетом, веб-браузера та зареєстрованих облікових записів Замовника.

9.7. Замовник зобов'язується регулярно відслідковувати всі зміни в Угоді, розміщені на сайті Виробника.

10. ТЕРМІН ДІЇ ЦЬОГО ДОГОВОРУ

10.1. Цей договір вступає в силу з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.