uk
ru
+38 097 55-222-55
Реєстрація

Випускні фотокниги

Чому шкільні фотографи обирають випускні альбоми у Cyfrolab Professional

Вигідна пропозиція

 • Ціна, яка дає фотографу можливість заробити
 • Ваша конкурентна перевага — новизна продукту
 • Суттєва економія часу, оскільки Ви отримуєте готовий виріб
 • Тільки Ваш логотип або контакти на обкладинці
 • Гарантія виготовлення замовлення за 7 робочих днів (навіть у сезон)

Технології

 • Великий вибір обкладинок і форматів
 • Цифровий поліграфічний або фотохімічний друк сторінок
 • Від 1 розвороту (Планшет) до 96 сторінок (PrintBook) у фотокнизі
 • Можливість персоналізувати весь тираж

Зручність роботи

 • Зручний інтерфейс завантаження тиражів через сайт
 • Кваліфікована служба підтримки
 • Можливість відстеження стадії замовлення в меню «Мої замовлення» та сповіщення на e-mail
 • Можливість ввести текст який буде нанесенно на упаковку тиражу
 • Індивідуальне упакування для кожного тиражу
 • Доставка в будь-який населений пункт України

Випускна фотокнига BamBook 20X30 ламінований

Справжня знахідка для професійного фотографа по ціні та по якості. Ми об'єднали у цій фотокнизі поліграфічний друк, розворот на 180 градусів та вишуканість глянцевого журналу. За зовнішнім виглядом BamBook мало чим відрізняється від SlimBook, окрім як технологією друку розворотів, і, звісно, бюджетною ціною. Бамбуки друкуються на крейдованому папері граматурою 200 г/м², завдяки чому розвороти виглядають презентабельніше. Спеціальне глянцеве покриття створює додатковий захист і додає кольорам глибини та насиченості.

6 розворотів на крейдованому папері 200 г/м²

Якісна цифрова поліграфія

Спеціальне глянцеве покриття

Тверда ламінована фотообкладинка

Необмежена персоналізація

від 93 грн. в тиражі з 5 шт.
Докладніше

Випускна фотокнига BamBook 20X30

Аналогічна до попередньої фотокниги, але без спеціального глянцевого покриття. Книга надрукована на папері, граматурою 200 г/м², завдяки чому розвороти виглядають презентабельніше, розворот на 180 градусів дає можливість легше компонувати макет. Один з найбільш бюджетних типів випускного альбому.

6 розворотів на крейдованому папері 200 г/м²

Якісна цифрова поліграфія

Тверда ламінована фотообкладинка

Необмежена персоналізація

від 79 грн. в тиражі з 5 шт.
Докладніше

Випускна фотокнига SlimBook 20X30

SlimBook стирає межі між поліграфічною та класичною фотокнигою. Що обрати — якість фотодруку чи доступність поліграфії? Тепер не потрібно обирати! Випускний альбом SlimBook — фотокнига, сторінки якої видруковані на фотопапері Fuji, склеєні за спеціальною технологією з розкриттям блоку на 180°. Між аркушами дуже тонкий прошарок із спеціального складу, що дозволяє розмістити в альбомі від 3 до 40 розворотів, і, в порівнянні з фотокнигами на пластику, робить його легшим, як по вазі, так і по ціні. В поліграфії видно растр? З фотокнигами SlimBook цей номер не пройде, адже друк фотохімічним способом гарантує високу якість зображень. Загалом, якщо для вас не є принциповою масивність та класика, сміливо обирайте SlimBook. Між іншим, цей тип фотокниг є найпопулярнішим у всьому світі.

6 розворотів на фотопапері

Тверда ламінована фотообкладинка

Необмежена персоналізація

від 142 грн. в тиражі з 5 шт.
Докладніше

Випускна фотокнига PrintBook 20X30

Поліграфічна фотокнига — це абсолютно унікальний продукт на ринку випускних альбомів. Фотограф може створити індивідуальний фотоальбом на випускний для кожного ВНЗ, школи, класу або групи садочку. Тим самим запропонувавши випускникам персоналізований альбом з індивідуальною обкладинкою, а не такий «як у всіх». Ви самі визначаєте кількість портретів, створюєте унікальну обкладинку для школи і, повірте, з такою пропозицією для Ваших клієнтів конкурентам буде важко за вами встигати, адже вони будуть далі показувати учням одноманітні «кораблики» і «глобуси з пір'ям», зображені на обкладинках типового випускного альбому з прозорими файлами. Листи друкуються на крейдованому папері 170 г/м². Окрім 8 сторінок, є ще два форзаци, на яких теж друкуються зображення. Доплачувати за друк на форзацах не потрібно.

8 сторінок на крейдованому папері

2 форзаци що задруковуються

Тверда ламінована фотообкладинка

Необмежена персоналізація

від 58 грн. в тиражі з 5 шт.
Докладніше

Випускна фотокнига PhotoBook 20X30

Добре відома і перевірена багатьма шкільними фотографами технологія фотокниг з листами на основі фотодруку і картонним прошарком. Ви просто завалили нас вимогами створити доступний фотобук з твердими листами і справжнім фотодруком. Ми прислухалися, дещо поекспериментували та створили PhotoBook 20x30 з кількістю розворотів від 3 до 20 за скандально низькою ціною.

6 розворотів на фотопапері

Картон між розворотами

Тверда ламінована фотообкладинка

Необмежена персоналізація

від 166 грн. в тиражі з 5 шт.
Докладніше

Класичний випускний планшет 20х30

Класичний планшет — це не тільки формат, перевірений роками, а й відмінна якість за розумну ціну. Обирайте між поліграфічним і фотодруком та 5 зручними форматами. Поліграфічні планшети ми друкуємо на на крейдованому папері граматурою 200 г/м² та покриваємо глянцевою ламінацією, що не тільки додатково захищає зображення, а й додає йому чіткості, а кольорам — глибини. Планшети, виготовлені шляхом фотодруку, друкуються на фотопапері Fuji, що допомагє досягти максимальної якості зображення. Для планшетів з двома розворотами ми передбачили спеціальний прошарок між аркушами, що робить їх легкими та гнучкими.

Розворот на крейдованому папері 200 г/м²

Якісна цифрова поліграфія

Спеціальне глянцеве покриття

Тверда ламінована фотообкладинка

Необмежена персоналізація

від 39 грн. в тиражі з 5 шт.
Докладніше

Планшет-трюмо 30х20

Чудово підійде для випускних у дитячих садках та початковій школі. Його легко встановити на стіл або полицю, а якісна поліграфія його розворотів, покрита глянцевою ламінацією, радує око високою якістю зображення та яскравістю кольорів.

3 фото на крейдованому папері 200 г/м²

Якісна цифрова поліграфія

Спеціальне глянцеве покриття

Можна поставити на стіл

Тверда ламінована фотообкладинка

Необмежена персоналізація

від 52 грн. в тиражі з 5 шт.
Докладніше

Планшет-тріо 20х30

Новий планшет-тріо вражає своїми розмірами та ціною. Поліграфічний планшет вкритий глянцевою ламінацією у розвороті 60х30 см всього 59 гривень за примірник у тиражі від 5 штук. Яскрава планшет-папка — чудова пропозиція для випускників молодшої школи та садків. Повна персоналізація і лише 2 макети для друку.

Три пропорційні секції

Якісна цифрова поліграфія

Спеціальне глянцеве покриття

Тверда ламінована фотообкладинка

Необмежена персоналізація

від 59 грн. в тиражі з 5 шт.
Докладніше

Зразки фотокниг

Приклади фотокниг дозволяють фотографам не тільки на власні очі побачити і "помацати" якість пропонованої нами продукції, але також послужать хорошим прикладом оформлення, «підкинуть» нові ідеї для Ваших робіт. У цьому розділі Ви можете придбати готові приклади різних типів фотокниг, та зразки матеріалів для обкладинок

ВІД 35 ГРН
детальніше