uk
ru
+38 097 55-222-55
Реєстрація

PrintBook — це фотокнига, надрукована поліграфічним способом на сучасному цифровому обладнанні. Внутрішні листи друкуються на 170 г/м² крейдованому папері. Обкладинка — тверда ламінована з журнальним типом кріплення сторінок. Це найбільш популярний в світі тип фотокниг, основною рисою яких є оперативність виготовлення, унікальність зовнішнього вигляду і доступність по ціні. Для кожної фотокниги ви можете створити свій, персональний дизайн обкладинки, форзаців і сторінок.

Характеристики

Папір

Для друку сторінок Прінтбука ми використовуємо крейдований папір щільністю 170 г/м² (наприклад журнали друкують на папері 80 г/м²). Також Ви можете замовити фотокнигу на Premium папері, який має високу яскравість і більший відсоток білизни

Ламінація сторінок

Глянцове ламінування блоку дозволяє наблизити цифровий друк до традиційної фотодруку. Ламінування додає кольорам глибину і контрастність, а самі сторінки фотокниги стають більш щільними та менш схильними до механічних пошкоджень та вологи. Форзаци фотокниги не ламінуються. При підготовці макета фотокниги під ламінування, рекомендуємо врахувати той факт, що кольори будуть більш насиченими, і внести в макет відповідні коригування.

Форзаци

Це аркуш паперу призначений для фіксації блоку в корінці. Форзац складається з 2 окремих паперових заготовок на початку і в кінці книги, які одночасно з'єднуються в кореневій частини і приклеюються до зворотнього боку обкладинки. На форзаци також можна нанести зображення. Якщо ви не завантажте власне зображення на форзаци, тоді вони залишаться білими (незадрукованими).

Журнальна палітурка

Сторінки зшиваються та вклеюються в обкладинку єдиними блоком, тому при розкритті фотокниги частина зображення ховається в корінець і є невидима. Це типова конструкція блоку яку ви могли бачити у будь-якому журналі , але на відміну від журналу обкладинка у Прінтбука тверда. Якщо вам потрібно розміщувати зображення на розворот без втрати його частини - зверніть увагу на такі фотокниги як Бамбук, Слімбук або Фотобук

Обкладинки

Завжди є, з чого вибрати

Будь-яка фотокнига починається з обкладинки. У базовій комплектації всі фотокниги оздоблюють твердою ламінованою фотообкладинкою, але її можна оформити і такими матеріалами як:

  • Шкірзам
  • Тканина
  • Велюр
На усіх матеріалах обкладинок можна використати додаткове оздоблення, щоб Ваша книга стала ще більш індивідуальною.

Додаткове оздоблення
Шильд
Вікно
Тиснення
Всі обкладинки

Формати

Подарункове упакування

Додайте цінності вашій фотокнизі з нашим подарунковим упакуванням. Вибирайте класичні картонні бокси оформлені дизайнерським картоном.

Всі бокси

Доступні опції для фотокниг PrintBook

Опції
Формати
24х32
30х30
30х20
20х30
23х23
20х20
Кількість сторінок
16-96
16-96
12-96
8-96
8-96
12-96
Преміум папір
Ламінація сторінок
Тверда ламінована обкладинка (цифровий лазерний друк)
Обкладинка з тканини
Обкладинка з шкірзаму
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Задрукований форзац

Замовте зразок

PrintBook

12 сторінок надрукованих на 170 г/м² папері з твердою фотообкладинкою. Оберіть потрібний формат.

від 55 грн
Замовити зразок
Оцініть наш продукт
Printbook
Дякуємо за Ваш голос!
4.59  з  5 на основі  27  голосувань