Фотокнига PrintBook

Фотокнига PrintBook — це надрукована на сучасному цифровому обладнанні поліграфічним способом книга. Внутрішні листи надруковані на 170 г/м крейдованому папері. Обкладинка — тверда ламінована палітурка з індивідуальним дизайном. Це найбільш популярний у світі формат фотокниг. Основною рисою фотокниги є оперативність виготовлення, унікальність її зовнішнього вигляду і доступність в ціні. Для кожної фотокниги Ви можете створити свій, унікальний дизайн обкладинки, форзаців і сторінок.

Формати книг

Основні характеристики

Папір

Для друку фотокниг ми використовуємо крейдований папір щільністю 170 г/м (до прикладу журнали друкують на папері 80 г/м). Також, Ви можете замовити фотокнигу на premium папері, який більш яскравий і біліший.

Ламінування книжкового блоку

Глянцеве ламінування блоку дозволяє наблизити цифровий друк до традиційного фотодруку. Ламінування додає кольорам глибину і контрастність, сторінки фотокниги стають більш цупкими, менш схильні до механічних пошкоджень і вологи. Форзаци фотокниги не ламінують.

При підготовці макету фотокниги під ламінування, рекомендуємо врахувати, що кольори будуть насиченіші і внести в макет відповідні коригування кольору.

Форзац

Це аркуш паперу призначений для фіксації блоку в корінці. Форзац складається з 2 окремих паперових заготовок на початку та в кінці книги, які одночасно з'єднуються в корінцевій частині та приклеюються до зворотньої сторони обкладинки.

На форзаци також можна нанести зображення. Якщо ви не завантажите власне зображення на форзаци, - вони залишаться білими (незадрукованими).

Обкладинки

Фотообкладинка

Базова обкладинка всіх наших фотокниг. Вона тверда, видрукувана цифровим способом і покрита глянцевою ламінацією.

Обкладинка з велюру

Велюр своєю м'якою текстурою та блиском є розкішним і вишуканим оформленням для обкладинки фотокниги. Густий ворс надає їй особливу м'яку, характерно плюшеву текстуру. Залежно від спрямованості ворсинок світло буде по-різному відбиватися від матеріалу створюючи вражаючі переливи кольору. Додатково книгу з велюровою обкладинкою можна прикрасити тисненням або шильдом.

Обкладинка з шкірозамінника

Більше життя, більше кольору! Обирайте ту обкладинку, яка підходить під тональність та настрій Вашої фотокниги. Високоякісний італійський шкірозамінник залишить приємні тактильні відчуття, а Ваша совість залишиться спокійною, бо жодне звірятко не було вбите.

Обкладинка з тканини

Більше життя, більше кольору! Обирайте ту обкладинку, яка підходить під тональність та настрій Вашої фотокниги. Високоякісний італійський шкірозамінник залишить приємні тактильні відчуття, а Ваша совість залишиться спокійною, бо жодне звірятко не було вбите.

НОВИНКА! Обкладинка з шильдом

Вічна класика - шкірзам і тканинна обкладинка з шильдом. Три варіанти кольору шильда, два варіанти положення. Можна скористатись готовими тематичними написами, написати свій текст чи завантажити повністю свій макет..

Детальні інструкції по правильній підготовці файлів для друку дивіться у розділі Загальні технічні вимоги .

Більше фото та відео фотокниг цього типу можна знайти у галереї.

Таблиця доступних опцій для фотокниг PrintBook

Опція Формати
24x32 30x30 30x20 20x30 23x23 20x20 20x15 15x20
Кількість сторінок 16-96 16-96 12-96 8-96 8-96 12-96 12-96 12-96
Преміум папір      
Ламінація сторінок    
Тверда ламінована обкладинка
(цифровий лазерний друк)
Обкладинка з тканинна      
Обкладинка з шкірзаму      
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Задрукований форзац