Фотокнига PrintBook

Фотокнига PrintBook — це надрукована на сучасному цифровому обладнанні поліграфічним способом книга. Внутрішні листи надруковані на 170 г/м крейдованому папері. Обкладинка — тверда ламінована палітурка з індивідуальним дизайном. Це найбільш популярний у світі формат фотокниг. Основною рисою фотокниги є оперативність виготовлення, унікальність її зовнішнього вигляду і доступність в ціні. Для кожної фотокниги Ви можете створити свій, унікальний дизайн обкладинки, форзаців і сторінок.

Формати книг

Основні характеристики

Папір

Для друку фотокниг ми використовуємо крейдований папір щільністю 170 г/м (до прикладу журнали друкують на папері 80 г/м). Також, Ви можете замовити фотокнигу на premium папері, який більш яскравий і біліший.

Ламінування книжкового блоку

Глянцеве ламінування блоку дозволяє наблизити цифровий друк до традиційного фотодруку. Ламінування додає кольорам глибину і контрастність, сторінки фотокниги стають більш цупкими, менш схильні до механічних пошкоджень і вологи. Форзаци фотокниги не ламінують.

При підготовці макету фотокниги під ламінування, рекомендуємо врахувати, що кольори будуть насиченіші і внести в макет відповідні коригування кольору.

Форзац

Це аркуш паперу призначений для фіксації блоку в корінці. Форзац складається з 2 окремих паперових заготовок на початку та в кінці книги, які одночасно з'єднуються в корінцевій частині та приклеюються до зворотньої сторони обкладинки.

На форзаци також можна нанести зображення.

Обкладинки

1. Фотообкладинка

Базова обкладинка всіх наших фотокниг. Вона тверда, видрукувана цифровим способом і покрита глянцевою ламінацією.

2. Тканинна обкладинка

Обкладинка зі спеціальної тканини, відомого голландського виробника палітурних матеріалів. Фотокнига в такій обкладинці виглядає більш "книжно" і злегка нагадує традиційну палітурку старих книг. Тиснення не передбачено.

3. Суперобкладинка

Обкладинка віддрукована на фотопапері, що одягається на основну обкладинку. Суперобкладинка є елементом зовнішнього оформлення фотокниги, оберігає її від пошкоджень і забруднень. На ній може розміщуватися анотація до фотокниги, інформація про автора, Ваша реклама і фотозображення. Найкраще виглядає в парі з обкладинкою із тканини.

Детальні інструкції по правильній підготовці файлів для друку дивіться у розділі Загальні технічні вимоги .

Більше фото та відео фотокниг цього типу можна знайти у галереї.

Таблиця доступних опцій для фотокниг PrintBook

Опція Формати
30x30 30x20 20x30 20x20 20x10 15x20
Кількість сторінок 16-96 12-96 8-96 12-96 12-96 12-96
Папір Преміум
Ламінація сторінок
Тверда ламінована фотообкладинка
(цифровий лазерний друк)
Обкладинка тканинна
Суперобкладинка
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Задрукований форзац