PrintBook — це фотокнига, надрукована поліграфічним способом на сучасному цифровому обладнанні. Внутрішні листи друкуються на крейдованому папері. Обкладинка — тверда ламінована з журнальним типом кріплення сторінок. Це найбільш популярний в світі тип фотокниг, основною рисою яких є оперативність виготовлення, унікальність зовнішнього вигляду і доступність по ціні. Для кожної фотокниги ви можете створити свій, персональний дизайн обкладинки, форзаців і сторінок.

Характеристики

Папір

Для друку сторінок Прінтбука ми використовуємо крейдований папір щільністю 170 г/м² (наприклад журнали друкують на папері 80 г/м²). Цей тип паперу має високий відсоток білизни, а зображення на ньому виходять приємні та якісні.

Ламінація сторінок

Глянцеве ламінування блоку наближає цифровий друк до фотодруку. Ламінування додає кольорам глибини і контрастності. Сторінки фотокниги стають щільнішими та цупкішими. Форзаци фотокниги не ламінуються. При підготовці макета фотокниги під ламінування, рекомендуємо врахувати, що кольори будуть більш насиченими, і внести в макет відповідні коригування.

Форзаци

Це аркуші паперу, призначені для фіксації блоку в корінці. Форзац складається з 2 окремих листів на початку і в кінці книги, які одночасно з'єднуються в кореневій частини і приклеюються до зворотнього боку обкладинки. На форзаці також можна нанести зображення. Якщо ви не завантажте власне зображення на форзаци, тоді вони залишаться білими (незадрукованими).

Журнальна палітурка

Сторінки зшиваються та вклеюються в обкладинку єдиними блоком, тому при розкритті фотокниги частина зображення ховається в корінець і є невидима. Це типова конструкція блоку, яку ви могли бачити у будь-якому журналі, але, на відміну від журналу, обкладинка у Прінтбука тверда. Якщо вам потрібно розміщувати зображення на розворот без втрати його частини - зверніть увагу на такі фотокниги як Unibook та Unibook Light, Bambook, Slimbook або Photobook

Твої Фото можуть ожити

В готовій фотокнизі користувач наводить камеру на фотографії і вони перетворюються на відео. "Живі фото" відтворюються просто на сторінках книги. Це справжня магія і гарантований WOW-ефект. Ти можеш дізнатись більше про це.

Обкладинки

Завжди є, з чого вибрати

Будь-яка фотокнига починається з обкладинки. У базовій комплектації всі фотокниги оздоблюють твердою ламінованою фотообкладинкою, але її можна оформити і такими матеріалами як:

  • Шкірзам
  • Тканина
  • Велюр
На усіх матеріалах обкладинок можна використати додаткове оздоблення, щоб Ваша книга стала ще більш індивідуальною.

Додаткове оздоблення
Шильд
Вікно
Тиснення
Гравіювання
Всі обкладинки

Формати

Подарункове упакування

Додайте цінності вашій фотокнизі з нашим подарунковим упакуванням. Вибирайте класичні картонні бокси оформлені дизайнерським картоном.

Всі бокси

Доступні опції для фотокниг PrintBook

Опції
Формати
24х32
30х30
30х20
20х30
23х23
20х20
Кількість сторінок
16-96
16-96
12-96
8-96
8-96
12-96
Ламінація сторінок
Тверда ламінована обкладинка (цифровий лазерний друк)
Обкладинка з тканини
Обкладинка з шкірзаму
Обкладинка з шкірзаму з фото
Обкладинка з велюру
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Задрукований форзац

Замовте зразок

PrintBook

12 сторінок надрукованих на 170 г/м² папері з твердою фотообкладинкою. Формат на вибір.

від 95 грн
Замовити зразок
Оцініть наш продукт
Printbook
Дякуємо за Ваш голос!
4.6  з  5 на основі  45  голосувань