PR / EVENT / РЕКЛАМНОМУ АГЕНТСТВУ

Сфера застосування фотокниги вже давно вийшла за рамки фотобізнесу. Наша продукція буде корисна тоді, коли є необхідність надрукувати невеликий тираж, але він ще «не доріс» для повноцінного замовлення для офсетного друку. У рекламному і PR бізнесі, часто необхідно оперативно створити повноцінний презентаційний матеріал. Фотокнига від Cyfrolab Professional допоможе Вам вирішити ці завдання. Якщо у вас в розпорядженні є професійний дизайнерський колектив — впевнені, для Вашого агентства не складе труднощів швидко підготувати фотокнигу для друку.

Портфоліо

Професійне портфоліо вже давно перестало бути атрибутом фотографа чи моделі. У вашої студії багато закінчених проектів, якими не гріх похвалитися? Звичайно, розміщені на сайті роботи демонструють Ваш рівень в режимі 24/7, але як бути, коли під рукою немає комп'ютера або інтернету? Надруковане портфоліо робіт може бути дуже зручним матеріалом для ваших менеджерів, або обов'язковим атрибутом приймальні та кімнат для переговорів.

Brand Book

Один з можливих варіантів застосування фотокниги — друк «Бренд Бука». Зазвичай, це невеликі тиражі, використовувані для презентації перед замовником розробленого фірмового стилю.

Каталог продукції

Якщо передбачуваний тираж каталогу невеликий, витрати на його друк традиційним офсетним способом, будуть невиправданими. У цьому випадку фотокнига — найкраще рішення для подібного роду видань.

Фотозвіт/Event Report

Ваша агенція організувала і провела корпоратив, концерт або збори акціонерів? Покажіть замовникам, як виглядав захід, в красивому і оформленому в фотокнигу форматі.