Друк фото на акрилі — один з найбільш популярних способів прикрасити інтер'єр. Фото, вкрите акрилом, набуває особливої глибини і світіння. Зображення, надруковані таким способом, виходять об'ємними і особливо яскравими. Настільний акрил це готове оригінальне рішення для Вашого робочого стола, книжкової полиці або комода, а настінні формати зроблять Ваш інтер'єр індивідуальним.

Фотокартини на акрилі

Характеристики

Фото на акрилі — новинка, що дійсно вражає. Класичний фотодрук ми вкриваємо 2-мм акрилом, що надає особливого блиску та глибини кольорам. Акрилові фото виготовлені за сучасними технологіями, тому абсолютно безпечні та екологічні. Та ще й виглядають оригінально та презентабельно.

Зручне кріплення

Для фото на акрилі ми підібрали якісне та зручне кріплення — профільну раму. Завдяки їй картина без зайвих зусиль надійно та точно розміщується на стіні.

Зверніть увагу! Термін виготовлення фотокартин на акрилі становить 5 робочих днів.

Акрил на стіл

Забудьте про фоторамки

Фото на акрилі це сучасна альтернатива традиційним фоторамкам. Тепер немає потреби друкувати фото та довго підбирати для нього рамку. До того ж, настільний акрил більш доступний за ціною. Прикрасьте ним вітальню, робоче місце або дитячу кімнату. До речі, акрил не менш екологічний за холст і не б'ється, на відміну від скла, яке використовується в класичних рамках для фото. Для виробництва ми використовуємо класичний фотодрук і 4-х мм акрил.

Проста установка

Акрилове фото — готовий продукт. Всі настільні формати ми комплектуємо підставкою з натурального карпатського бука. Просто вставте панель у підставку і вона відразу почне приносити радість.

Зверніть увагу! Термін виготовлення настільних фотоакрилів становить 4 робочі дні.
Оцініть наш продукт
Acryl
Дякуємо за Ваш голос!
4.91  з  5 на основі  32  голосувань