Доставка

Доставка фотокниг
Для того, щоб замовити фотокниги, пройдіть просту процедуру реєстрації
Зареєструватись

Україна

Замовлення ви можете отримати наступним чином:

 • Самовивіз — ви можете забрати замовлення самостійно в нашому офісі у місті Львів.
 • Кур'єрською службою — в інші міста України замовлення доставляється транспортними компаніями Нова Пошта та Меркурій.

Термін доставки: від 1 до 3 робочих днів в залежності від міста та служби доставки. Доставка здійснюється за рахунок клієнта. Мінімальна вартість доставки Новою Поштою — 45 грн. (склад- склад), службою доставки Меркурій — 54 грн.(склад-двері)

Уточнити дату доставки замовлення Ви можете на сайті обраної транспортної компанії. Обов'язково перевіряйте свої замовлення при отриманні в присутності представника служби доставки. Якщо Ви виявили певні ушкодження, дотримуйтеся цих інструкцій.

Важливо! Термін безкоштовного зберігання вантажу на Новій Пошті 5 днів. Після цього замовлення повертається до нас і при повторному його відправленні, Вам доведеться оплатити першу доставку, вартість повернення його до нас та останню доставку.

 • Укрпошта — якщо у Вашому місті немає представництва служб Нова пошта та Меркурій, доставку можемо здійснити Укрпоштою.

Зверніть увагу, що Ви додатково отримаєте сповіщення про статус відправлення, якщо для доставки Ви обрали пошту чи кур'єрські служби.


Молдова

Замовлення Ви можете отримати у наступний спосіб:

 • Передача попутним транспортом. Міста, що доступні для доставки: Ліпкани, Бричани, Єдинци, Бельци, Орхей, Кишинів. Термін доставки — 1 робочий день.
 • «Нова Пошта» Ви можете забрати замовлення самі з найближчого до кордону відділення Нової Пошти. Термін доставки 2-4 робочих дні.

 • Інші країни

  Замовлення Ви можете отримати у наступний спосіб:

  • «Укрпошта» — менш надійно, відносно дешево та довго. Відправка тиражу 25 шт. (PrintBook 20x30 / 12 сторінок) коштує близько 33 USD. Термін доставки — до 21 робочих днів. Доставку по території отримувача здійснює національна поштова служба.
  • Комерційні служби — більш надійно, швидше та трохи дорожче від «Укрпошти». Доставка в залежності від міста — від 3 до 7 робочих дні. Вартість доставки за аналогічний тираж складатиме близько 43 USD.

  • Ми готові розглядати Ваші варіанти доставки, а також підрахувати точну вартість окремого замовлення. Для цього нам необхідно знати країну, місто доставки, тип фотокниги (BamBook, PrintBook, PhotoBook, SlimBook), формат, кількість сторінок чи розворотів та тираж. Завжди раді допомогти Вам по e-mail inter@cyfrolab.com