uk
ru
+38 097 55-222-55
Реєстрація

Оплата

Всі замовлення виконуються на умовах попередньої оплати. Першим днем початку виробництва вважається день зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок. У травні і червні можливе збільшення термінів у зв'язку з сезонним навантаженням (докладніше про терміни виготовлення). Для того щоб замовлення швидше потрапило до друку, ми рекомендуємо використовувати такі способи оплати:

Novapay

Онлайн оплата через міжнародну платіжну систему NovaPay. Оплатити можна картою Visa чи Mastercard будь-якого банку. Моментальне зарахування коштів на баланс чи оплату замовлень.

Приват24

Якщо ви власник картки Приватбанку, це один з найпростіших способів оплати. У систему можна прив'язувати також картки інших банків. Термін зарахування коштів від 1-го до 3-х операційних банківських днів.

Інструкція як оплатити в системі Приват 24

Якщо ви не залогінені у своєму аккаунті - можете відразу переходити до заповнення форми.
Якщо залогінені, послідовність наступна:

  1. у головному меню обираємо “Перекази” далі “За реквізитами”

  2. внизу екрану обираємо спосіб “Ввести реквізити вручну”

  3. копіюємо необхідні поля з нашого рахунку у поля в вашому Приват 24

  4. обираємо карту, натискаємо “Додати у кошик” та підтверджуємо оплату.

Банківським переказом

У будь-якому банку вашого міста, згідно виставленого рахунку. Рахунок виставляється відразу після оформлення замовлення. Роздрукувати його можна з особистого кабінету, або безпосередньо відразу після оформлення замовлення, обравши "Роздрукувати рахунок для оплати в банку". Комісія банку, як правило, становить 1 - 2% від суми платежу. Обов'язково зверніть увагу співробітника банку на те, щоб у призначенні платежу був правильно вказано номер рахунку. Платіжку потрібно відправляти тільки на прохання співробітників компанії. Вона ніяк не прискорить процес виготовлення. Також зверніть увагу на те, що кошти при такому способі оплати можуть надходити на наш рахунок протягом 2-х операційних банківських днів.

Готівкою

в нашому офісі в місті Львові.

Відлік терміну виготовлення замовлення починається після отримання оплати: фотокниг і планшетів — 7 робочих днів, фотокартин на акрилі — 5 робочих днів, фотокартин (пвх,композит,холст) і термінових замовлень — 4 робочих дні, фотографій — 2 робочих дні.

Зверніть увагу, що в травні та червні терміни виготовлення можуть бути збільшені через сезонне навантаження.