Оплата

Оплата фотокниг
Для того, щоб замовити фотокниги, пройдіть просту процедуру реєстрації
Зареєструватись

Способи оплати

Всі замовлення виконуються на умовах попередньої оплати. Для того, щоб замовлення якнайшвидше потрапило до друку, ми радимо використовувати такі способи оплати онлайн, як:

 • Приват 24 — якщо у вас є аккаунт в цій системі - це один з найпростіших способів оплати. У систему можна прив'язувати також картки інших банків.

  Інструкція як оплатити в системі Приват 24

  Якщо ви не залогінені у своєму аккаунті - можете відразу переходити до заповнення форми. Якщо залогінені, послідовність наступна:

  1. у головному меню обираємо “Перекази” далі “За реквізитами”

  2. внизу екрану обираємо спосіб “Ввести реквізити вручну”

  3. копіюємо необхідні поля з нашого рахунку у поля в вашому Приват 24

  4. обираємо карту, натискаємо “Додати у кошик” та підтверджуємо оплату.

  Зверніть увагу на поле призначення платежу, дуже важливо, щоб у нього потрапили вірні дані з номером рахунку, за яким ми ідентифікуємо ваш платіж і зв'язуємо його з номером замовлення.

  Якщо у вас немає банківської карти, Ви можете оплатити замовлення наступним чином:

  • Банківським переказом — в будь-якому банку вашого міста, згідно виставленого рахунку. Рахунок виставляється відразу після оформлення замовлення. Роздрукувати його можна з особистого кабінету, або безпосередньо відразу після оформлення замовлення, обравши "Роздрукувати рахунок для оплати в банку". Комісія банку, як правило, становить 1 - 2% від суми платежу.

   Обов'язково зверніть увагу співробітника банку на те, щоб у призначенні платежу був правильно вказано номер рахунку.
   Платіжку потрібно відправляти тільки на прохання співробітників компанії. Вона ніяк не прискорить процес виготовлення.
   Також зверніть увагу на те, що кошти при такому способі оплати можуть надходити на наш рахунок протягом 2-х діб, що, звісно, затримає відправку замовлення до друку.

  • Готівкою — в нашому офісі в місті Львові.
  • Термін виготовлення замовлення вважається після отримання оплати: фотокниг і планшетів — 7 робочих днів, фотокартин на акрилі — 5 робочих днів, фотокартин (пвх,композит,холст) і терміновий замовлень — 4 робочих дні, фотографій — 2 робочих дні.
   Зверніть увагу, що в травні та червні терміни виготовлення можуть бути збільшені через сезонне навантаження.

  Увага! Ми не зберігаємо неоплачені замовлення більше 7 робочих днів. Після закінчення цього терміну замовлення видаляється з бази і Вам доведеться завантажувати його повторно.