Оплата

Всі замовлення виконуються на умовах попередньої оплати. Першим днем початку виробництва вважається день відправки замовлення в друк. У травні-вересні можливе збільшення термінів у зв'язку з сезонним навантаженням (докладніше про терміни виготовлення). Щоб замовлення швидше потрапило до друку, ми рекомендуємо використовувати такі способи оплати:

Liqpay

Онлайн оплата через міжнародну платіжну систему Liqpay. Оплатити можна картою Visa чи Mastercard будь-якого банку. Моментальне зарахування коштів за замовлення.

Приват24

Якщо ви власник картки Приватбанку - це спрощена форма оплати за реквізитами. У систему можна прив'язувати також картки інших банків. Термін зарахування коштів до 3-х банківських днів.

Інструкція як оплатити в системі Приват 24

Якщо ви не залогінені у своєму аккаунті - можете відразу переходити до заповнення форми.
Якщо залогінені, послідовність наступна:

  1. у головному меню обираємо “Перекази” далі “За реквізитами”

  2. внизу екрану обираємо спосіб “Ввести реквізити вручну”

  3. копіюємо необхідні поля з нашого рахунку у поля в вашому Приват 24

  4. обираємо карту, натискаємо “Додати у кошик” та підтверджуємо оплату.

Банківським переказом

У будь-якому банку вашого міста, згідно виставленого рахунку. Рахунок формується одразу після оформлення замовлення. Роздрукувати його можна обравши спосіб оплати "Каса". Обов'язково зверніть увагу співробітника банку на те, щоб у призначенні платежу був правильно вказано номер рахунку. Комісія банку, як правило, становить 1 - 2% від суми платежу. Термін зарахування коштів до 3-х банківських днів.

Готівкою

в нашому офісі в місті Львові.

Відлік терміну виготовлення замовлення починається після отримання оплати: фотокниг і планшетів — 7 робочих днів, фотокартин на акрилі — 5 робочих днів, фотокартин (пвх, композит, холст) і термінових замовлень — 4 робочих дні, фотографій — 2 робочих дні.

Зверніть увагу:
  • Через сезонне навантаження терміни виготовлення можуть бути збільшені.
  • Ми не зберігаємо неоплачені замовлення більше 7 робочих днів. Після закінчення цього терміну, замовлення видаляється з бази і Вам доведеться завантажувати його повторно.