uk
ru
+38 097 55-222-55
Реєстрація

Відмінності між фото і поліграфічним друком

Нам часто задають питання: «Які відмінності в якості друку між BamBook , PrintBook , SlimBook, PhotoBook?» Технології друку кожної книги ми максимально детально описали у відповідних розділах, і немає сенсу дублювати цю інформацію. Тут же ми наочно покажемо відмінності в технологіях на прикладі багаторазового збільшення реальних відбитків зображень.

Різницю друку можна побачити, навівши курсор на зображення

                                  
Поліграфічний друк Фотодрук

Поліграфія

Фотодрук

Увага!
Використовуються оригінали зображень, у зв'язку з чим сторінка може завантажуватися трохи довше. Дочекайтеся, будь ласка, повного завантаження сторінки.

Фотодрук (SlimBook і PhotoBook)

Технологія, використовувана для друку професійних фотографій. Фотодрук здійснюється на найсучаснішому обладнанні, класичним фотохімічним способом, де точність передачі кольору залишається без змін і витримується стовідсоткова чіткість зображення, незалежно від його розміру.
Це єдино правильна технологія друку, коли якість виноситься на перший план.

Цифрова поліграфія (BamBook і PrintBook)

У цій технології відбиток складається з безлічі точок - растра. Його чітко видно при збільшенні зображення зліва. Тому при друку зображень з великою кількістю деталей, можлива часткова деформація зображення. Наприклад, втрата чіткості, легка розмитість або невелика зернистість.

Інші статті

Весільна фотокнига SlimBook (відгук від Наташі Саніної)
Ось і дочекалася я чергової фотокниги, а точніше «фотокниги Слімбук», яку мені надрукував Цифролаб. Вона у мене весільна, весілля Ані та Вадима, так як свадьба була в ніжно-рожевих тонах, і основу для слімбука я вибрала рожеву, для того щоб підкреслити ніжність стосунків пари і фотографій які в результаті вийшли.
Як ми робимо фотокниги
Нам часто задають різні питання про те, як ми робимо фотокниги. Зараз я викладу весь процес, можливо комусь знадобиться.
Майстер-клас. Створення фотокниги
Найчастіше мене запитують - а як і де ти робиш книжки? З питанням де - все дуже просто - в Цифролаб. А ось відповідь на питання "як?" я придумувала довго :) Тому що хороша книжка - це та, яка вам подобається :) Не можна сказати - робіть так і так - і буде красиво :) і фон тільки такого кольору - а все інше погано - так теж не можна говорити. Потрібно пробувати, шукати і тоді вийде відмінний результат. Але деякі моменти і тонкощі, як і в будь-якій справі, є. І якщо ви знаєте і користуєтесь ними - то отриманий результат однозначно вас порадує :) Спробую розповісти як і що я роблю.