uk
ru
+38 097 55-222-55
Реєстрація

PhotoBook на Картоні.

Друзі, ми би хотіли поділитися з Вами невеличкою таємницею. Ця таємниця про те, як можна зекономити гроші і не втратити клієнтів в наші "цікаві" часи.

Замовляєте дорогі фотобуки на пластику? А Ви знаєте, що пластик імпортний і його ціна також прив'язана до долара? Можливо, є сенс перейти на картонну основу? Ми, до речі, вже три місяці, як пропонуємо такий варіант… А ось Вам економічне обгрунтування:

Photobook 20x30 / 8 розворотів / пластик - 190 грн (тираж)

Photobook 20x30 / 8 розворотів / картон - 162 грн (тираж)

Таким чином, різниця на одній книзі складає 28 грн. Беремо середньостатистичний клас - 20 учнів та отримуємо 560 грн.* економії. А зекономлене, як відомо, це зароблене;)

Беріть цей “лайфхак” та користуйтеся. Так, картон легше, але це не впливає на загальний вигляд продукту - книга виглядає також солідно (ну, може трохи легше). Так, картонна основа більш чутлива до вологості в приміщенні, але ж не у всіх на відмітці гігрометра 20%. Книга з картонною основою абсолютно адекватно поводить себе в нормальних умовах зберігання та вологості 60-70%, яку мають більшість приміщень.

Ми не агітуємо, ми інформуємо.

Ось такі в нас новини:) Ціни Ви можете розрахувати в нашому калькуляторі, замовити зразки PhotoBook з основою "картон" для ознайомлення можна тут.

*Ціни станом на 06.03.2015

Гарних Вам фотокниг:)

Інші статті

Весільна фотокнига SlimBook (відгук від Наташі Саніної)
Ось і дочекалася я чергової фотокниги, а точніше «фотокниги Слімбук», яку мені надрукував Цифролаб. Вона у мене весільна, весілля Ані та Вадима, так як свадьба була в ніжно-рожевих тонах, і основу для слімбука я вибрала рожеву, для того щоб підкреслити ніжність стосунків пари і фотографій які в результаті вийшли.
Як ми робимо фотокниги
Нам часто задають різні питання про те, як ми робимо фотокниги. Зараз я викладу весь процес, можливо комусь знадобиться.
Майстер-клас. Створення фотокниги
Найчастіше мене запитують - а як і де ти робиш книжки? З питанням де - все дуже просто - в Цифролаб. А ось відповідь на питання "як?" я придумувала довго :) Тому що хороша книжка - це та, яка вам подобається :) Не можна сказати - робіть так і так - і буде красиво :) і фон тільки такого кольору - а все інше погано - так теж не можна говорити. Потрібно пробувати, шукати і тоді вийде відмінний результат. Але деякі моменти і тонкощі, як і в будь-якій справі, є. І якщо ви знаєте і користуєтесь ними - то отриманий результат однозначно вас порадує :) Спробую розповісти як і що я роблю.