uk
ru
+38 097 55-222-55
Реєстрація

Весільна фотокнига SlimBook (відгук від Наташі Саніної)

Ось і дочекалася я чергової фотокниги, а точніше «фотокнигу Слімбук», яку мені надрукував Цифролаб. Вона у мене весільна, з весілля Ганни та Вадима. Оскільки весілля було у ніжно-рожевих тонах, я вибрала рожеву основу для слімбука, щоб підкреслити ніжність стосунків пари та фотографій, які в результаті вийшли. Про Слімбук - обкладинка глянсова, індивідуальна, тобто я сама роблю макет обкладинки з Вашим фото або з чим захочете (з усім, що можна назвати зображенням) :) Також є можливість зробити обкладинку з шкірозамінника (приклад вже відправляю особисто Вам).

фотокнига Слімбук

Сторінки щільні та дуже якісні, це друк на матовому фотопапері, кожен розворот книги роблю окремо, можна надрукувати декілька фотографій на розвороті, а також одне фото на цілий розворот. Посередині є згин сторінки, але при виготовленні макета Слімбука він розміщується посередині фото, для того, щоб не зачепити важливі елементи фотографії.

фотокнига Слімбук фотокнига Слімбук фотокнига фотокнига Слімбук

Палітурка Слімбука зроблена таким чином, щоб його зручно було розкривати на 180 градусів та в повній мірі милуватися фотографією:)

фотокнига слімбукфотокнига Слімбук

Ну а надрукувала мені цю книгу компанія "Цифролаб", якій я дуже вдячна і яку люблю та поважаю за їх оперативність і якість!:)

фотокниги від Цифролаб

Оригінал взятий з sanina-natasha.blogspot.com

Інші статті

Як ми робимо фотокниги
Нам часто задають різні питання про те, як ми робимо фотокниги. Зараз я викладу весь процес, можливо комусь знадобиться.
Майстер-клас. Створення фотокниги
Найчастіше мене запитують - а як і де ти робиш книжки? З питанням де - все дуже просто - в Цифролаб. А ось відповідь на питання "як?" я придумувала довго :) Тому що хороша книжка - це та, яка вам подобається :) Не можна сказати - робіть так і так - і буде красиво :) і фон тільки такого кольору - а все інше погано - так теж не можна говорити. Потрібно пробувати, шукати і тоді вийде відмінний результат. Але деякі моменти і тонкощі, як і в будь-якій справі, є. І якщо ви знаєте і користуєтесь ними - то отриманий результат однозначно вас порадує :) Спробую розповісти як і що я роблю.
Фотокнига про Ваше життя: як розмістити все і не зіпсувати враження

Як створити насичену і цікаву фотокнигу, яку не втомишся перегортати після п'ятого розвороту? Як зробити не просто книгу про певні події, а цілий літопис вашого життя? Як замінити усі ті звичні нам альбоми, в яких зібрані фото різних подій в одну цікаву книгу? Сьогодні я розповім вам свої 5 етапів створення такої книги.