Зміна способів оплати з 29.12.2019

Друзі, ознайомтеся будь ласка з новими способами оплати які почнуть діяти з 29 грудня.

  • “"Приват 24" онлайн оплата буде буде як і раніше доступна, але забере у вас на кілька хвилин більше.
  • Докладна інструкція як оплатити в Приват 24

    Якщо ви не залогінені у своєму аккаунті - можете відразу переходити до заповнення форми. Якщо залогінені, послідовність наступна:

    1. у головному меню обираємо “Перекази” далі “За реквізитами”

    2. внизу екрану обираємо спосіб “Ввести реквізити вручну”

    3. копіюємо необхідні поля з нашого рахунку у поля в вашому Приват 24

    4. обираємо карту, натискаємо “Додати у кошик” та підтверджуємо оплату.

    Зверніть увагу на поле призначення платежу, дуже важливо, щоб у нього потрапили вірні дані з номером рахунку, за яким ми ідентифікуємо ваш платіж і зв'язуємо його з номером замовлення.

  • Оплата карткою по реквізитах з онлайн систем вашого банку
  • Банківським переказом за рахунком через касу найближчого банку
  • Готівкою в офісі м Львів

З 29 грудня прийом платежів через віджети Приват24 і LiqPay будуть тимчасово припинені. Сподіваємося, що незабаром ми повернемо цей функціонал. Приносимо вибачення за незручності.

З наступаючим Новим Роком та Різдвяними Святами.
Команда Цифролаб.

Admin
1.28 / 29
10 Березня 2020, 19:27
Верните,пожалуйста, старый способ оплаты... Ну оооочень не удобно сейчас((((((
17 Лютого 2020, 08:32
Я не могу понять, была возможность оплачивать фотодрук любой банковской картой, бо там есть ВИЗА МАСТЕР КЛАС...сейчас такой возможности нету, мы сотрудничаем с Вами не первый год....сейчас это просто ужас
13 Лютого 2020, 18:30
Уже полтора месяца морочите народу голову! Такие ,,проблемы,, только у вас,почему то! Все работают так,как и прежде. ТЕРЯЕТЕ КЛИЕНТУРУ! Скоро весна,начнется запара в работе,а тут такой сюрпрайз!
11 Лютого 2020, 10:37
ждем изменений с нетерпением
Дуже незручно, довго та неефективно! Поверніть можливість платити швидко, як було раніше!
Доброго дня. Зараз ми ведемо перемовини із банком. Робимо усе можливе для повернення старої системи оплати. Дякуємо за розуміння.
В який термін зараховуються кошти на баланс?
Доброго дня. Кошти на баланс надходять протягом декількох робочих банківських годин, або ж на наступний банківський день. Оплата, що здійснена після обіду в п'ятницю, в суботу та неділю надходить в понеділок. Бувають іноді винятки, кошти можуть надходити до 3-х банківських днів (це вже залежить від банку)
06 Лютого 2020, 13:26
На якій стадії перемовини з банком? Щось буде змінено в оплаті?
Доброго дня. Зараз ми ведемо перемовини із банком. Робимо усе можливе для повернення старої системи оплати. Дякуємо за розуміння.
27 Січня 2020, 15:48
очень долго теперь стал работать сервис((( жду как и все назад удобную и быструю систему оплаты
22 Січня 2020, 15:30
півтори години тому сплатив згідно інструкції через Приват, але в моєму замовленні в графі "Оплата" ще стоїть "ні". Протягом якого часу приходять кошти, якщо сплачувати таким чином?
23 Січня 2020, 11:03
сьогодні вже друкується
Добрый день! Как сейчас оплачиваются заказы? Приват24 уже принимаете?
Admin
22 Січня 2020, 11:21
Доброго дня. Докладна інструкція як оплатити через Приват24 є вище у тілі цієї новини. Всі доступні на даний момент способи оплати описані тут - https://pro.cyfrolab.com/payment
20 Січня 2020, 12:43
Незручно. Дуже незручно. Маю тратити свій час і терпіння.
очень надеюсь, что скоро вернется прежняя система оплаты. занимает намного дольше времени сейчас и не видно на сайте оплаты. раньше было все намного проще, даже, если в выходной день оплачивала, то сразу на сайте оплата отображалась.
ЗОВСІМ НЕ ЗРУЧНА ОПЛАТА !!! ЗРОБІТЬ ЩОБ БУЛО ДОБРЕ СПЛАЧУВАТИ !!!!
16 Січня 2020, 22:20
ДУЖЕ НЕ ЗРУЧНО ОПЛАЧУВАТИ !!!!(((( ВЕРНУТИ ПОПЕРЕДНЮ ОПЛАТУ !!!!

Інші новини