Soft Touch ламінація

Друзі! Запам’ятайте цей день, бо він увійде у історію “книгоробства” в Україні і повністю змінить ваше уявлення про традиційну фотообкладинку. Ми запускаємо Soft Touch ламінацію.

Всі ці роки ми безупинно намагалися знайти матову плівку, яка була б стійка до подряпин та відповідала вимогам цифрового друку. Ми зіпсували кілометри різноманітних плівок та таку ж кількість обкладинок... Але ми знайшли! Щоправда це не мат. Це краще ніж мат. Не запитуйте більше: “коли буде матова ламінація?”. В нас матової ламінації не буде. Ні-ко-ли. Чому? Тому що вона поруч не стояла із Soft Touch.Ви знаєте які на дотик пелюстки троянд? Звісно знаєте. А тепер уявіть що ваша фотокнига викликає такі самі тактильні відчуття коли ви берете її до рук. Це повний естетичний оргазм, - коли під кінчиками пальців у вас майже справжній оксамит. Зрештою, ми можемо дуже довго описувати емоції які викликає це покриття, адже щиро і навіки самі закохалися у нього. Але сконцентруймося на простих і переконливих перевагах: кайф, дикий кайф, ваууу - офігенно!

Тепер серйозно, Soft Touch це:
  • Преміальне покриття з підвищеними тактильними якостями
  • Стійке до відбитків пальців
  • Стійке до вологи
  • Стійке до мікроподряпин

На відміну від глянцевого, софттач робить обкладинку ідеально рівною, володіє м’яким матовим ефектом та відсутністю бліків. При цьому, зберігає всі свої захисні властивості.А знаєте що? Кажуть, краще один раз побачити помацати, тому ми вирішили зробити зразок з Soft Touch для наших клієнтів. Переходьте по лінку та замовляйте зразок.


Замовити зразок

Soft Touch вже доступний до замовлення у нашому 3D конфігураторі за ціною…. (барабанний дроб) - ЛИШЕ НА 5 ГРН. ДОРОЖЧЕ за звичайний базовий глянц! Ми дууууже хочемо щоби ви закохались у нього теж.


Admin
4.17 / 6
10 Червня 2021, 13:19
А так обкладинка супер!
10 Червня 2021, 13:19
Комусь безкоштовний зразок дають? 5 років працюю з цифролаб могли б радувати постійних клієнтів безкоштовними зразками.
замовляв такі ще 4-5 років назад у інших виробиників . подобалося на вигляд, але сама плівка софт-тач відслоювалась і були трохи притензії до мене , бо то дуже швидко сталося. але там обкладинка здається обрізна була а не загорнута. побачимо як ці будуть рекомендувати себе.
01 Вересня 2020, 10:40
Обкладинка просто шикарна. Невидко нерівностей картону, не блікує і на дотик шикарна. Спасибі за безкоштовний зразок)

Інші новини