Умови використання сервісу "Мій калькулятор"

  1. Послуга надається безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів ресурсу https://pro.cyfrolab.com/
  2. Оскільки робота над "Калькулятором" ведеться постійно, ми не гарантуємо його постійну точність та безперебійну роботу.
  3. Код "Калькулятора" повинен бути розміщений на сайті користувача у тому вигляді, в якому він був створений, без будь-яких змін. Не припускається внесення змін в відображувану калькулятором інформацію користувацькими або сторонніми скриптами. Втручання в код або виконання сценарію калькулятора може призвести до його некоректної або непредбачуванної роботи.
  4. Ми отримуємо і обробляємо дані щодо статистики використання калькулятора на вашому сайті з метою внесення змін для покращення його роботи.
  5. Ми не збираємо і не обробляємо дані користувачів Вашого сайту, тим більше не передаємо їх третім особам.
  6. Ми надаємо можливості “Калькулятора” "як вони є" без будь-яких виражених явно або передбачуваних гарантій, включаючи передбачувані гарантії комерційної цінності та придатності для конкретних цілей.
  7. Ми залишаємо за собою право відключати код "Калькулятора" у будь-який час для всіх, або окремих користувачів, без попереднього повідомлення за будь-яких причин, які ми будемо вважати необхідним.
  8. Ми залишаємо за собою право змінювати наші Умови використання в будь-який час без попереднього повідомлення.