Друк фотокниг у Києві

Виготовлення весільних, шкільних та індивідуальних фотоальбомів в Києві

Більшість професійних фотографів знають, що підготовка фотокниги до друку і здачі замовнику подібна народженню дитини - спочатку ти її довго виношуєш і цей період іноді здається вічністю... Але от коли настає певний строк, дороги назад вже немає - потрібно все і відразу. Напевно, кожен фотограф в Києві зустрічався з ситуацією, коли замовник надзвонює кожен день, а іноді і по кілька разів, задаючи одне і те ж питання: «Чи скоро буде готова моя фотокнига?». Друк у Києві не завжди може бути виправданий за ціною, а замовлення фотокниг через компанії з інших регіонів вимагає гарантії швидкої доставки.

Саме з цим завданням якомога краще справляється Цифролаб, адже Київ є для нас одним з пріоритетних регіонів. Сюди щодня ми доставляємо десятки весільних, випускних, дитячих та сімейних фотокниг. Замовити друк Ви можете найбільш зручним для Вас способом - завантаживши макет на сторінці нашого сайту і заповнивши необхідні дані для доставки. Вже через 7 робочих днів (хоча, як показує практика, це з великою ймовірністю може бути і раніше), замовлений Вами Випускний або весільний фотоальбом буде надрукований і готовий до відправки до Києва. Після цього спокійно можна телефонувати Вашому замовнику з радісною новиною про готовність його скарбу (а по-іншому фотоальбом, який зберігає найяскравіші спогади, просто язик не повертається назвати).

Як правило, доставка в Київ займає 1-2 робочих дні і саме цей період можна сміливо називати замовнику, якому так кортить скоріше побачити настільки довгоочікувану фотокнигу. Весільні та випускні, фотоальбом для дітей та індивідуальні - всі вони однаковою мірою приносять радість своїм власникам, а Вам дозволяють отримати найбільш цінну нагороду (після грошового гонорару, звичайно) у вигляді щирих слів подяки за виготовлення фотокниги. У Києві Ви можете впевнено гарантувати всім своїм замовникам чіткі терміни друку фотоальбомів, знаючи, що Цифролаб завжди виконає роботу з виготовлення фотокниги для весілля або випускного, а також її доставку до Києва точно в строк.