uk
ru
+38 097 55-222-55

Книгороб - це місце, де зустрічаються фахівці, що знають як зробити фотокниги, та їх замовники. На нашій біржі, фотографи, які "зашиваються" з дизайном, знаходять помічників, які готують фотокниги до друку. Дизайнери - можуть взяти на себе рутинні процеси чи продати свої шаблони фотокниг. А випускники чи молодята - знайти свого фотографа, який зробить фотокнигу “під ключ”.

Замовникам

Знайти дизайнера, купити свіжий випускний шаблон, замовити випускного чи весільного фотографа - це лише мала частина завдань, які можна вирішити на Книгоробі. Створіть своє перше замовлення швидко і просто, та одразу отримуйте пропозиції від книгоробів. В завданні детально опишіть необхідну тематику фотокниг, обсяг, формат та інші параметри. Також ви можете вказати бажану ціну та термін виконання замовлення. Якщо це група чи клас шукає фотографа - вкажіть Вашу адресу та кількість осіб - це пришвидшить пошук фотографа.

Виконавцям

Швидше за все, ви вже давно робите фотокниги. І може навіть розказали своїм друзям-родичам навколо, як це класно. Так чому ж, не почати заробляти на цьому? Зареєструйтесь як дизайнер-книгороб, та почніть виготовляти фотокниги на замовлення. Додадайте своє портфоліо - і Ваш рейтинг покращиться. Створюйте шаблони на продаж та пропонуйте свої послуги замовникам - так Ваші послуги придбають значно швидше.

Я можу бути Виконавцем та Замовником?

Так! І це найприємніше: Ви одночасно можете замовляти та виконувати завдання, шукати виконавців, продавати готові продукти та бути дизайнером. Книгороб дозволяє об'єднувати профілі і заробляти ще більше.

На скільки це безпечно?

Всі дизайнери Книгороба проходять процедуру верифікації, ми перевіряємо відгуки, реагуємо на скарги і контролюємо якість їх роботи. Більше того, ми самі постійно шукаємо дизайнерів для власних завдань і теж виступаємо у ролі Замовників.

Як відбуваються оплати?

Всі взаєморозрахунки відбуваються між замовниками та виконавцями напряму без будь-якого посередництва.

Як туди потраплять замовники?

Вся наша база клієнтів складається з замовників та виконавців. Сервіс Книгороб дозволяє розмістити пропозиції одних і знайти інших, хто згоден за це платитити гроші.

То скільки це коштує?

Ні скільки. В подальшому, можливо, будемо брати декілька гривень за різні додаткові сервіси, але це не точно.

Для чого це Цифролабу?

Ми хочемо розвивати і масштабувати український ринок фотокниг. Чому б не розширити його можливості? Ну і будемо відверті, сподіваємося що макети, які ви будете створювати - друкуватимуться у нас.

Ок, переконали, ідемо на платформу КНИГОРОБ!

Перейти