+38 097 55-222-55
Вхід
Нагадати пароль
Реєстрація

Фотокнига PhotoBook

Фотокнига PhotoBook Фотокнига Фотобук Фотобук производство Фотобук изготовление

Серія класичних фотокниг PhotoBook з аркушами, що надруковані фотохімічним способом на фотопапері Fuji. Якісний та перевірений пластик, який використовується в прошарку між розворотами додає фотокнизі вагу та солідність, а демократична ціна Цифролаб та якість роблять цю класику доступною для будь-якого фотографа.

Випускна фотокнига в традиційних форматах 20х30 та 30х20 будуть цікавими для шкільних фотографів, а весільних безумовно зацікавить весільна фотокнига 30х30, що буде оформлена в подарунковому боксі з місцем для CD.

Формати книг

Основні характеристики

Папір

Для друку ваших книг ми використовуємо фотопапір Fujicolor Crystal Archive та лабораторії Noritsu 34 PRO

1. Fujicolor Crystal Archive LUSTRE

Цей тип паперу використовується за замовчуванням при друці всіх наших фотокниг. Фотографам "старої школи" добре відома так звана "тисненка". Фотопапір Lustre (називають «ластер» або «люстра»), максимально на неї схожа. Папір має специфічний рельєф та характерну передачу кольору.

В нас на сайті при оформленні замовлення цей папір називається матовим.

Оформление PhotoBook Заказ PhotoBook

2. Fujicolor Crystal Archive SILK

Якщо Вам необхідно ще більше «преміальності» - цей папір по Вашу душу. Текстурована фактура схожа на шовкову тканину з винятковою, характерною лише для неї, глибокою передачею кольору. Як і для всього виняткового, в «шовку» є свої обмеження - папір доступний лише для формату фотокниг 30х30.

Цена PhotoBook Стоимость PhotoBook

Основа

Для прослойки между разворотами мы используем пластик. Многолетний опыт работы с разными материалами для прослойки укрепил нас в вере что «лучше пластика может быть только пластик (если это не SlimBook)».

Пластик предсказуем в производстве, не деформируется в эксплуатации или при изменении температурных режимов. Его толщина и вес добавляют книге фолиантность и солидность. Подытожим: «классика» это пластиковая основа листов, «революционная классика» это SlimBook, все остальное - компромисс.

PhotoBook изготовление PhotoBook заказ

Обкладинки

1. Фотообкладинка

Базова обкладинка всіх наших фотокниг. Як і в PrintBook вона тверда, надрукувана цифровим способом і покрита глянцевою ламінацією.

Производство PhotoBook Классическая фотокнига

2. Обкладинки з шкірзамінника

Більше життя, більше кольору! Вибирайте ту, яка підходить під тональність і настрій Вашої фотокниги. Італійський високоякісний шкірзам залишить приємні тактильні відчуття, а совість не буде гризти за невинно вбитих звіряток.

Классическая фотокнига - обложка из кожзама Обложки для классической фотокниги Классическая фотокнига - оформление Классическая фотокнига - изготовление Классическая фотокнига - производство Классическая фотокнига - стоимость Классическая фотокнига - пример

3. Обкладинки з шкірзамінника з фотовставкою

Чудове рішення, щоб прикрасити Вашу книгу. Замовте обкладинку з шкірзамінника з фотовставкою, і Ваша фотокнига стане унікальною та неповторною.

Фотовставка доступна для формату 30x30

Обложка из кожзама с фотовставкой для PhotoBook Обложка из кожзама с фотовставкой для PhotoBook Обложка из кожзама с фотовставкой для PhotoBook Обложка из кожзама с фотовставкой для PhotoBook Обложка из кожзама с фотовставкой для PhotoBook

Детальні інструкції для правильної підготовки файлів для друку дивіться в розділі Загальні технічні вимоги

Таблиця доступних опцій для фотокниг PhotoBook

Опція Формат
30x30 30x20 20x30 20x20
Кількість розворотів 10 - 25 6 - 20 6 - 20 6 - 20
Фотопапір Матовий (Luster)
Фотопапір Шовк
Пластиковий прошарок розворотів
Тверда ламінована фотообкладинка (цифровий лазерний друк)
Обкладинка з шкірзаму
Обкладинка шкірзам з фото (від 10 розворотів)
Необмежена персоналізація
Персоналізація обкладинки
Задрукований форзац
Форзац из дизкартону (беж/чорний)
Спецпропозиції
Шкільному фотографу
Сучасні яскраві випускні альбоми за 35 гривень
Весільному фотографу Рекламному агентству
Свіжі новини сервісу

Сьогодні ми приймаємо замовлення на 28.04.2014