Фотокнига PhotoBook

Серія класичних фотокниг PhotoBook з листами надрукованими фотохімічним способом на фотопапері Fuji. Добротний і перевірений пластик, який використовується у прошарку між розворотами, додає фотокнизі вагу і солідність, а демократична «цифролабівська» ціна і якість - роблять цю класику доступною для будь-якого фотографа.

Випускна фотокнига в традиційних форматах 20х30 і 30х20 будуть цікаві шкільним фотографам, а весільних, безумовно, зацікавить весільна фотокнига 30х30 оформлена в подарунковому боксі з місцем під CD.

Формати книг

Основні характеристики

Папір

Для друку ваших книг ми використовуємо фотопапір Fujicolor Crystal Archive і лабораторії Noritsu 34 PRO

1. Fujicolor Crystal Archive LUSTRE

Цей тип паперу використовується за замовчуванням при друці всіх наших фотокниг. Фотографам старої школи добре відома так звана «тисненка». Фотопапір Lustre (називають «ластер» або «люстра»), максимально на неї схожий. Папір має специфічний рельєф і характерну кольоропередачу.

В нас на сайті при оформленні замовлення цей папір називається матовим.

2. Fujicolor Crystal Archive SILK

Якщо Вам необхідно ще більше «преміальності» - цей папір по Вашу душу. Текстурована фактура схожа на шовкову тканину з винятковою, характерною лише для неї, глибокою передачею кольору. Як і для всього виняткового, в «шовку» є свої обмеження - папір доступний лише для формату фотокниг 30х30.

Основа

Для прошарку між розворотами ми використовуємо пластик. Багаторічний досвід роботи з різними матеріалами для прошарку зміцнив нас у вірі в те, що «краще пластика може бути тільки пластик (якщо це не SlimBook)».

Пластик передбачуваний у виробництві, не деформується в експлуатації або при зміні температурних режимів. Його товщина і вага додають книзі фоліантністі та солідності. Підсумуємо: «класика» - це пластикова основа листів, «революційна класика» - це SlimBook, все інше - компроміс.

Обкладинки

1. Фотообкладинка

Базова обкладинка всіх наших фотокниг. Як і в PrintBook вона тверда, надрукувана цифровим способом і покрита глянцевою ламінацією.

2. Обкладинки з шкірзамінника

Більше життя, більше кольору! Вибирайте ту, яка підходить під тональність і настрій Вашої фотокниги. Італійський високоякісний шкірзам залишить приємні тактильні відчуття, а совість не буде гризти за невинно вбитих звіряток.

3. Обкладинка з шкірзаму з фотовставкою

Чудове рішення для того, щоб прикрасити Вашу книгу. Замовляйте обкладинку з шкірзаму і Ваша фотокнига стане унікальною та неповторною.

Детальні інструкції по правильній підготовці файлів для друку дивіться у розділі Загальні технічні вимоги

Таблиця доступних опцій для фотокниг PhotoBook

Опція Формат
30x30 30x20 20x30 20x20
Кількість розворотів 10 - 25 6 - 20 6 - 20 6 - 20
Фотопапір Матовий (Luster)
Фотопапір Шовк
Пластиковий прошарок розворотів
Тверда ламінована фотообкладинка (цифровий лазерний друк)
Обкладинка з шкірзамінника
Обложка з шкірзаму з фото (від 10 разворотов)
Необмежена персоналізація
Персоналізація обладинки
Задрукований форзац
Форзац з дизкартону (беж)

Сьогодні ми приймаємо замовлення на 03.11.2014

Сховати