Планшети

Шкільні фотографи вже змогли оцінити якість і швидкість, з якими ми виробляємо фотокниги і обробляємо Ваші замовлення. Випускні планшети 20х30 і їх популярність підштовхнули нас до розширення форматів для початкової школи та садочків, а технології SlimBook та BamBook зробили це можливим.

Платіть менше, отримуйте більше! Тепер у Вас з'явилася можливість замовити новинку — планшет-трюмо!

А ще — 5 суперактуальних форматів "класичних" планшетів на 1 або 2 розвороти всього від 33 грн. Ви шоковані? І ми теж! :) Потрібна фотокнига з 3-ма та 4-ма розворотами? Не проблема. Заходьте в розділ SlimBook і вибирайте те, що Вам до душі.

Формати книг

Типи планшетів

Планшет-трюмо

Планшет-трюмо — новинка сезону 2016-2017, яку обов'язково оцінять шкільні фотографи. На ньому ідеально розмістяться три фото — портрет дитини, класного керівника або вихователя, та груповий знімок. Формат планшету-трюмо дозволяє зручно встановити його на столі або на полиці. При його виробництві ми використовуємо поліграфічний друк та сучасну технологію покриття ламінацією, завдяки якій кольори стають більш яскравими та глибокими. Додайте до цього приємну ціну всього в 39 гривень і отримайте ідеальний планшет для дитячого садка або початкової школи.

Класичний планшет

Всім давно знайомі планшети на 1 або 2 розвороти з спеціальним прошарком між листками. Широка лінійка форматів та можливість вибору між поліграфічним та цифровим друком забезпечили нашим планшетам популярність серед шкільних фотографів.

Основні характеристики

Основа

Склейка розворотів відбувається за технологією фотокниг SlimBook та BamBook. В Планшетах не використовують пластикові або картонні прошарки між розворотами сторінок. У той же час, спеціальний склад між сторінками гарантує відсутність деформацій розворотів.

Папір

Розвороти планшетів ми друкуємо на фотопапері Fujicolor Crystal Archive Lustre, використовуючи при цьому мінілабораторії Noritsu 34 PRO, а також на крейдованому папері з граматурою 200 г/м² з глянцевою ламінацією, при цьому використовуючи цифрові поліграфічні машини XEROX.

Фотообкладинка

Це базова обкладинка всіх наших фотокниг і планшетів. Як і в PrintBook, вона тверда, видрукувана цифровим способом і покрита глянцевою ламінацією.

Детальні інструкції по правильній підготовці файлів для друку дивіться у розділі Загальні технічні вимоги.