Книжковий блок
Тип паперу
Обкладинка
Обкладинка
Розворот
Сторінка
Форз. 1
Форз. 2
Форз. 1
Форз. 2
Обкладинка-
_
_
F1-
F2-
help_emboss_type
Книга в такій коробці виглядає надзвичайно презентабельно. Ідеальний комплект до весільного альбома ● Кришка на магнітах; ● Стрічка для легкого виймання фотокниги; ● Можливість нанесення фото на бокс;
Глянцева ламінація додає насиченість та глибину кольорам, а також робить сторінки фотокниги більш щільними та створює додатковий захист. Ламінація достпуна для книг типу ПрінтБук та БамБук.
Це тип прошарку що використовується між розворотами книги ФотоБук. Картон - спеціальний термокартон з максимально покращеними показниками гідрофобності та стійкості до зовнішніх факторів впливу. Пластик - передбачуваний у виробництві, не деформується в експлуатації або при зміні температурних режимів. Дорожчий, але водночас гарантований по якості результат.
Персоналізація використовується в тому випадку, коли в тиражі випускних альбомів потрібно надрукувати сторінку, форзац або обкладинку, наприклад, із портретом учня чи іншим зображенням, індивідуальним для кожного альбома.

Вкажіть тираж, поставте галочку "З персоналізацією", натисніть "Далі" і виберіть сторінки для персоналізації за допомогою перемикача
Як підготувати файли для персоналізації
Ціна екземпляра залежить від тиражу. Змінюйте цей показник, щоби дізнатися ціну за примірник при збільшені тиражу в замовленні.
Форзац – це конструктивний елемент фотокниги, який служить зв'язуючою ланкою між обкладинкою і книжним блоком.

Якщо не вибраний жоден із кольорових варіантів, книга буде починатись із першого розворота, який Ви завантажите, а закінчуватись, відповідно, останнім.
help_emboss_type
В залежності від типу книги, використовуються наступні папери: • БамБук: звичайний крейдований папір 200 г / м² • ПрінтБук: звичайний крейдований папір 170 г / м² або преміум ""Xerox Colotech"" 170 г / м² • СлімБук та ЗенБук: Fujicolor Crystal Archive Lustre • ФотоБук: Fujicolor Crystal Archive Lustre або Silk
Вкажіть у цьому полі номер класу або школи. Якщо Ви замовляєте одразу кілька тиражів то при отриманні Вм буде легше їх ідентифікувати.

Також можна вказувати імена молодят або замовника, для якого робилась книга.
  • Надбавка за терміновість складає +30% до вартості всього замовлення.
  • «Термінове замовлення» буде готове через 4 робочих дні, без врахування терміну доставки.
  • Всі робочі дні рахуються з моменту отримання нами оплати. До моменту поступлення коштів замовлення не має статусу "термінове".
  • Замовлення може поступити у виробництво в день отримання файлів якщо дотримані всі вищеперераховані умови і макети поступили до 14:00.
  • Для замовлень, що поступили після 14:00, відлік починається з наступного робочого дня.
Знижка
Після завантаження файла перетягніть його на відповідну сторінку в макеті
Персоналізація для кожної сторінки активується перемикачем
Автоматично розпізнаються файли названі super.jpg, cover.jpg, 01.jpg ... 99.jpg, а також персоналізовані сторінки у вигляді xx_yy.jpg (де xx - номер сторінки, yy - номер екземпляра від 01 до 99)