Фотокниги
Фотокартини
Планшети
Фотодрук
Вартість:
*
/екз.

*
/тираж
Вага:
*
кг/екз.

*
кг/тираж
Дата готовності:
Якщо замовити зараз
31.12.2099
Терміновість:
4 робочі дні
help_emboss_type
Книга в такій коробці виглядає надзвичайно презентабельно. Ідеальний комплект до весільного альбома ● Кришка на магнітах; ● Стрічка для легкого виймання фотокниги; ● Можливість нанесення фото на бокс;
Глянцева ламінація додає насиченість та глибину кольорам, а також робить сторінки фотокниги більш щільними та створює додатковий захист. Ламінація достпуна для книг типу ПрінтБук та БамБук.
Це тип прошарку що використовується між розворотами книги ФотоБук. Картон - спеціальний термокартон з максимально покращеними показниками гідрофобності та стійкості до зовнішніх факторів впливу. Пластик - передбачуваний у виробництві, не деформується в експлуатації або при зміні температурних режимів. Дорожчий, але водночас гарантований по якості результат.
Персоналізація використовується в тому випадку, коли в тиражі випускних альбомів потрібно надрукувати сторінку, форзац або обкладинку, наприклад, із портретом учня чи іншим зображенням, індивідуальним для кожного альбома.

Вкажіть тираж, поставте галочку "З персоналізацією", натисніть "Далі" і виберіть сторінки для персоналізації за допомогою перемикача
Ціна екземпляра залежить від тиражу. Змінюйте цей показник, щоби дізнатися ціну за примірник при збільшені тиражу в замовленні.
Форзац – це конструктивний елемент фотокниги, який служить зв'язуючою ланкою між обкладинкою і книжним блоком.

Якщо не вибраний жоден із кольорових варіантів, книга буде починатись із першого розворота, який Ви завантажите, а закінчуватись, відповідно, останнім.
help_emboss_type
В залежності від типу книги, використовуються наступні папери: • БамБук: звичайний крейдований папір 200 г / м² • ПрінтБук: звичайний крейдований папір 170 г / м² або преміум ""Xerox Colotech"" 170 г / м² • СлімБук та ЗенБук: Fujicolor Crystal Archive Lustre • ФотоБук: Fujicolor Crystal Archive Lustre або Silk